Kredīts Ziemassvētku dāvanām

Ziemassvētku dāvanām Latvijā 2014. gadā tērēja vidēji 70 eiro – nemaz ne maza summa. Diemžēl laiki, kad cilvēkus varēja aplaimot ar savu klātbūtni vien, ir pagājuši, taču, ja nav naudas, ar kuru sagādāt lieliskāko svētku dāvanu saviem mīļotajiem, naudu iespējams arī aizņemties. Te apskatīsim variantus tam, kur ātri aizņemties, lai sagādātu saviem mīļotajiem prieku.

Kredīti Ziemassvētku dāvanām

Saņemt kredītu

Kaut arī kredītdevēji vairs nerīko akcijas, piemēram, dāvinot kino biļetes vai koncerta apmeklējumu, viena dāvana no kredītdevēju puses ir pieejama cauru gadu – aizņemties varat par velti. No kredītdevējiem, pie kuriem īpaši izdevīgi aizņemties, varam minēt trīs lieliskus piemērus:

  • CreditON – piedāvā pirmo kredītu bez procentu maksas. Aizdevumi līdz 300 eiro pirmajā reizē, pēc tam – vairāk. Lielisks piedāvājums ikvienam, kurš vēlas aizņemties ļoti izdevīgi.
  • Credit24 – piedāvā līdz 3000 eiro aizņemties jau pirmajā reizē. Lielisks svētku aizdevums tiem, kam nepieciešamas lielākas summas Ziemassvētku vajadzībām.
  • Vivus.lv – aizņemieties līdz 1500 eiro. Labs, uzticams kredītdevējs, īpaši izdevīgs tiem, kuri jau kādreiz pie kāda kredītdevēja ir aizņēmušies, bet vēlas ietaupīt.

Kredīti lielākām dāvanām

Ja vēlaties ar ģimeni kaut kur aizceļot, varbūt nopirkt jaunu televizoru (nedod Dievs, ja Ziemassvētki sakrīt ar kādu jubileju – kāzu gadadienu vai dzimšanas dienu) vai ko citu – vienkārši sakot, kaut ko lielu, – iespējams aizņemties pie patēriņa kredīta sniedzējiem. Pie tādiem var pieskaitīt gan bankas, gan nebanku kredītdevējus. Labus piedāvājumus atradīsit pie Vivus.lv un Credit24, kas izsniedz atbilstoši līdz 1500 un 3000 eiro.

Aizņemieties atbildīgi

Neviens nevēlas sākt 2015. gadu ar svilpojošu maku, taču – ja aizņemsities atbildīgi, viss būs kārtībā. Kā vēsta folklorizējusies paruna, “labāka par pantiņu ir Ziemassvētku dāvana”, tomēr, ja neesat ļoti pašlepns, iespējami arī citi risinājumi, kas neprasa naudas – uztaisiet dāvanu pats, uzrakstiet garāku pantiņu, esiet radoši, jo tā šajā pasaulē ļoti pietrūkst. Priecīgus svētkus un laimīgu Jauno gadu!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *