Kredīts uz 12 mēnešiem

Internets ir ērts veids, kā saņemt kredītu internetā uz 12 mēnešiem bez ķīlas. Noklikšķini šeit, lai izvēlētos aizdevēju, kurš izsniedz kredītus līdz 12 vai vairāk mēnešiem. Autorizējaties vai reģistrējieties sistēmā, aizpildiet pieteikumu un saņemiet naudu savā bankas kontā.

Kredīts līdz 12 mēnešiem

Tev jābūt Latvijas Republikas pilsonim vai Latvijas pastāvīgajam iedzīvotājam ar beztermiņa atļauju, kas dod iespēju legāli uzturēties un strādāt Latvijā. Ir divi lieliski aizdevēji, kas piedāvā aizņemties kredītu līdz 12 mēnešiem un vairāk. Tie ir – Credit24.lv. Abi aizdevēji pieprasa darba vietu un oficiālus ienākumus.

Kā aizņemties kredītu internetā?

Jums tikai jāizvēlas sev piemērotākais aizdevējs, kurš piedāvā aizņemties kredītu internetā. Saņem ātro kredītu internetā pāris minūšu laikā, izpildot trīs vienkāršus soļus: Reģistrējies, lai iegūtu savu lietotāja profilu, tad piesaki kredītu (izvēloties sev nepieciešamo kredīta summu un kredīta termiņu), ja visu izdarīsi pareizi bez kļūdām, tad ātrais kredīts bez ķīlas nonāks Tavā bankas kontā jau pēc neilga laika. Ir patiess prieks, ka arī Latvijā ir pieejams izdevīgs ātrais kredīts bez ķīlas.

Kas var saņemt Credit24 ātro kredītu?

  • Latvijas Republikas pilsoņi vai pastāvīgi iedzīvotāji ar beztermiņa atļauju;
  • Vecumā no 18 līdz 70 gadiem;
  • Bez kavētiem maksājumiem un nenokārtotām parādsaistībām;
  • Bez nenomaksātiem kredītiem Credit24 uzņēmumā;
  • Ar regulāriem ienākumiem;

Credit24 dod iespēju aizņemties ātros kredītus no 50 Eur līdz 4000 Eur. Credit24 piedāvā atmaksas termiņus no 30 dienām līdz 36 mēnešiem. Klientu apkalpošana un pieteikumu izskatīšana notiek katru dienu no 8:00 līdz 22:00.

Kas var saņemt Opencredit ātro kredītu?

  • Latvijas pastāvīgie iedzīvotāji;
  • Vecumā no 20 līdz 70 gadiem;
  • Bez kavētiem kredīta maksājumiem vai pārkāptām parādsaistībām;
  • Ar regulāriem ienākumiem.

Opencredit dod iespēju aizņemties ātros kredītus no 50 Eur līdz 1500 Eur. Opencredit piedāvā atmaksas termiņus no 14 dienām līdz 12 mēnešiem. Pirmais kredīts līdz 350 Eur no Opencredit ir bez procentiem – atmaksā tik, cik paņēmi. Klientu apkalpošana un pieteikumu izskatīšana notiek katru dienu no 8:00 līdz 22:00.

Katram cilvēkam ir savi iemesli, kāpēc ir nepieciešams ātrais kredīts bez ķīlas un galvojuma – neparedzēts maksājums, neparedzēts pirkums vai kas cits, kas nevar gaidīt līdz algai. Kredīts internetā uz 1 gadu jeb 12 mēnešiem ir populārs veids, kā pieteikties un saņemt naudu neilgā laika posmā. Parasti tas aizņems pāris minūtes, jo nav daudz prasību. Galvenais ir tas, ka kredītu var saņemt ātri un ērti, jo ātrām idejām nepieciešams ātrs kredīts.

Kredīta termiņu izvēlies pats. Credit24 gadījumā tas var būt no 30 dienām līdz 36 mēnešiem, bet Opencredit gadījumā no 14 dienām līdz 12 mēnešiem.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *