Kredīts telefonam

Kredīts telefonam var būt nepieciešams daudz dažādos gadījumos – kad saplīsis vecais, kad vajag jaunu (piemēram, darba vajadzībām), utt. Parasti telefonu pērk vai nu līzingā, vai samaksājot visu summu uzreiz. Ja abas šīs opcijas jums neder (sabojāta kredītvēsture, pārāk zemi ikmēneša ienākumi līzingam vai iekrājumu veikšanai), tad iespējams arī aizņemties patēriņa kredītu pie kāda nebanku kredītdevēja, kas jums to izsniedz. Vēl, protams, ir daudz citu veidu, kā tikt pie naudas – pārdodot kaut ko, ko vairs neizmantojat, vai arī sākot vairāk strādāt, vai strādājot labāk atalgotu darbu.

Visi ātrie kredīti

Kāpēc iegādāties jaunu telefonu?

People cartoons with smartphone and gadgets icon. Mobile theme. Colorful design and city background. Vector illustration

Ja vēlaties iegādāties jaunu telefonu, der zināt, kāpēc to darīt. Šeit daži iemesli:

  • Jauniem telefoniem ir pieejams vairāk lietotņu. Tāpat tajos var darbināt arī jaudīgākas lietotnes. Piemēram, daudzos vecākas paaudzes telefonos nevar paspēlēt “Pokemon Go”.
  • Jauniem telefoniem ir labāki aksesuāri – ar tiem var uzņemt kvalitatīvākas bildes, labāk ierakstīt skaņu, kā arī klausīties mūziku labākā kvalitātē.
  • Jauna kvalitāte visam tam, ko jau darāt pašlaik – ja mēdzat skatīties video savā pašreizējā telefonā, jauniem telefoniem ir kvalitatīvāki displeji. Varbūt pašreizējais telefons nāks komplektā ar bluetooth austiņām, kuras ir krietni komfortablāk klausīties, piemēram, skrienot.

Tomēr jāatcerās, ka jauns telefons nav ne panaceja, ne kaut kas, kas noteikti uzlabos jūsu dzīvi. Ja jums ir vecs telefons, no kura var tikai pazvanīt, sūtīt īsziņas un varbūt pasēdēt internetā, jaunie telefoni nāk komplektā ar kaudzi dažādu lietotņu, kas var būt visai traumējošas – pavērojiet savu draugu reakcijas, kad dzirdat skaņu, kas liecina par jaunu ziņu feisītī vai drugānos. Jauns telefons nozīmē arī jaunus laika zagļus.

Kāpēc izvēlēties līzingu, nevis kredītu?

Daudzi telefona operatori piedāvā jaunās paaudzes telefonus iegādāties uz nomaksu, ja izmantojat viņu sniegtos pakalpojumus. Ja daudz runājat un izmantojat mobilos sakarus, mobilais telefons, kuru iegādājaties no operatora kopā ar pieslēgumu, var kopumā nebūt nemaz tik dārgs. Tāpat standarta prakse ir piedāvāt telefonus uz nomaksu, kopējai līzinga summai esot tikai nedaudz dārgākai vai pat zemākai, nekā tad, ja telefonu pārdod atsevišķi. Jaunais iPhone 7 (128GB versija) pie Tele2 maksā €889, to pērkot uzreiz, vai arī €36.99 mēnesī, pērkot uz nomaksu 24 mēnešos. Kopumā, pērkot uz nomaksu, jūs samaksājat €887, kas ir mazāk, nekā maksājot visu summu uzreiz.

Kādu kredītu izvēlēties?

Ja nu tomēr izšķiraties par labu kredītam nevis līzingam, kredītu telefonam varat saņemt pie dažādiem patēriņa kredīta sniedzējiem. Piemēram, Vivus.lv piedāvā kredītu summā līdz 3000 eiro, maksājot līdz pat 48 mēnešus ilgi. Savukārt bankas piedāvā patēriņa kredītu ar izdevīgākiem procentiem, bet ar komisijas maksu (parasti ap 70 eiro), kas vismaz šo banku pakalpojumu parasti padara aptuveni tik pat izdevīgu, kā nebanku kredītdevēju pakalpojumi.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *