Kredīts stomatologam jeb zobārsta apmeklējumam

Būsim reālistiski domājoši cilvēki – zobārsta pakalpojumi maksā dārgi, un ne katram tas ir pa kabatai. Var gadīties, ka uz doto brīdi maciņā neatrodas summa, lai segtu šos izdevumus. Ko darīt tad? Par laimi, ir iespējams saņemt ātro kredītu, kuru varēs atdot nākamajā algas dienā – tie ir tā saucamie ātrie kredīti jeb īstermiņa kredīti.

Vai tas ir tik vienkārši – aizņemties stomatologam?

Ātrais kredīts

Diemžēl jums jāapzinās, ka tādi pakalpojumi kā plānveida operācijas vai citu medicīnas pakalpojumi bieži vien izmaksā pat vairākus tūkstošus eiro, tāpēc, iespējams, ar ātro kredītu vien nepietiks. Tomēr nepieciešams izvērtēt katru situāciju un paturēt prātā, ka var arī aizņemties, izvēloties atmaksas ilgumu atkarībā no savām iespējām atmaksāt – taču saistību uzņemšanās ir rūpīgi un atbildīgi jāpārdomā. Taču neļaujiet sevi iebaidīt – ja skaidri zināt jau tagad, ka neradīsies grūtības kredītu zobu labošanai atmaksāt, droši aizņemieties un uzlabojiet savu veselību un savu izskatu jau tagad!

Varbūt ir iespēja doties pie zobārsta, neuzņemoties saistības ar kreditoriem?

Tā kā Latvijā situācija ir tāda, ka, pierakstoties pie zobārsta, ļoti bieži jūsu rinda pienāk tikai pēc mēneša vai pat vēl ilgāka laika, šajā laika periodā ir iespējams sakrāt naudu, taču, protams, ne visiem. Ja jums ir gadījums, kad jums jādodas pie zobārsta tūlīt, tad varat apsvērt domu par patēriņa kredītu vai arī ātro kredītu. Šī izvēle ir atkarīga no tā, cik šis pakalpojums jums izmaksās. Īstermiņa kredīti ir domāti maziem izdevumiem, kurus varēsiet nosegt no nākamās algas, tātad, ja jālabo tikai viens zobs, bet patēriņa kredītu varat izmantot lielākām summām.

Saņemt kredītu

Ar kādu summu jārēķinās pie zobārsta?

Diemžēl stomatologa apmeklējums izmaksā diezgan dārgi, lai neteiktu vairāk. Summa ir aptuveni 20-50 eiro par viena zoba plombēšanu – cenas atšķiras pilsētās un provincēs. Stresu rada arī izmaksu neskaidrība – tā kā paši reti kad zinām, kas notiek mūsu organismā, tad, iespējams, ir jāveic rentgena izmeklējums, kanālu tīrīšana vairākas reizes un citi pakalpojumi, kas kopā izmaksā visai grandiozi.

Kā rīkoties?

Jūs darītu gudri, ja, plānojot ikmēneša budžetu, ieplānotu izmaksas zobārsta apmeklējumam, ja tas ir jau laicīgi zināms. Taču protams, ka realitātē gadās tā, ka zobs iesāpas negaidīti – turklāt tik pamatīgi stipri, ka gaidīt nevar it nemaz.

Ja nav iespējams dabūt vajadzīgo naudas summu no jūsu iekrājumiem, varat aizņemties naudu no kreditoriem – visticamāk, nebanku. Taču ne vienmēr varēsiet izlīdzēties ar mazumiņu – piemēram, ortodonta apmeklējums ir dārgāks par vairāku desmitu vai dažu simtu eiro lielu kredītu, ko varat saņemt pie mazajiem aizdevējiem.

Tātad – kādi ir varianti?

Ejot pie zobārsta, nereti nevar iztikt bez zobu raušanas vai ķirurģijas. Protams, ka papildu operācijas šo pakalpojumu vēl vairāk sadārdzina, tāpēc ir labi, ja rezervē ir nedaudz vairāk naudas. Jāsaka, ka medicīnas pakalpojumu izmaksas ir diezgan augstas, tāpēc, ja tomēr beidzot esat nonācis pie lēmuma salabot savus zobus ne tikai tā, lai nekas nesāp, bet arī tā, lai labi izskatās, varat būt droši, ka jums ir varianti. Ja pašreiz nav brīvu finanšu līdzekļu, viena no iespējām, kā apmaksāt šo pakalpojuma saņemšanu, ir kredīts. Svarīgi, ka rūpīgi izskatāt gan pieteikumu, gan nosacījumus, lai naudu kreditoram varētu atgriezt ilgākā laika posmā ar tik lielu ikmēneša maksājumu, kādu varat atļauties, lai izvairītos no liekām problēmām – iespējams, pat lielākām nekā sāpošs zobs.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *