Kredīts pret automašīnas ķīlu

Kredīts pret automašīnas ķīlu ir lieliska iespēja, kā auto īpašniekiem aizņemties lielāku vai mazāku naudas summu nepiesaistot galvotājus. Fakts, ka kredīts tiek piešķirts pret auto ķīlu nenozīmē, ka ar automašīnu vairs nevarēs braukt vai tā būs jāatdod, ķīla kalpo tikai kā garantija un motivācija aizņēmumu atdot.

Naudas summa ko iespējams saņemt izvēloties šāda veida kredītu ir 90% no jūsu auto vērtības, taču jūs varat aizņemties arī mazāku summu ko vēlāk būtu vieglāk atmaksāt. Izvēlētā naudas summa jūsu kontā nonāks dienas laikā.

Lai iegūtu kredītu pret auto ķīlu jums ir:

  • Jābūt auto īpašniekam
  • Auto nedrīkst būt vecāks par 20 gadiem
  • Auto jābūt aktīvai TA (transporta līdzekļa tehniskajai apskatei)
  • Auto jābūt aktīvai OCTA apdrošināšanai
  • Ja auto ņemts līzingā tam ir jābūt apmaksātam

Iegūt kredītu pret auto ķīlu no Mogo

Periodi, uz kuriem izsniedz aizdevumu ir dažādi tie var būt no 3 līdz pat 60 mēnešiem, taču šī perioda ilgumu ir iespēja noteikt jums pašam atkarībā no radušas situācijas.

Šādā veidā aizņemties var ne tikai tāpēc, lai izkļūtu no naudas grūtībām, bet arī lai uzlabotu savu auto kvalitāti un samazinātu ikdienas tēriņus. Kredīts pret auto ķīlu sniedz lielisku iespēju auto īpašniekiem samazināt izdevumus par degvielu un uzstādīt savam auto gāzes iekārtu, kas ir daudz ekonomiskāka un krietni vien samazinās jūsu ikmēneša izdevums, turklāt par naudu ko katru mēnesi šādi ietaupīsiet ātri vien varēsiet atdot summu ko būsiet aizņēmies.

Kredītu pret auto ķīlu iespējams izmanto arī jauna auto iegādei, turklāt pārdodot veco jums aizņemto naudu atmaksāt nebūs nekādu problēmu.

Šāda veida kredīts auto īpašniekus nostāda priviliģētā stāvoklī, jo tiem ir iespēja tikt pie lielas naudas summas dienas laikā, neuztraucoties par kredīta galvotāju atrašanu vai ilgajiem kredīta gaidīšanas termiņiem. Jums ir iespēja saņemt naudu vienas dienas laikā, turklāt arī no automašīnas nav jāatvadās to ir iespējams izmantot tā pat kā līdz šim.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *