Kredīts pret auto ķīlu

Kredītu līdz Ls 15 000 pret auto ķīlu var saņemt vienas dienas laikā. Aizņemoties kredītu pret auto ķīlu – saņem naudu, bet turpini braukt ar savu auto. Ja Tev pieder auto, kas nav vecāks par 20 gadiem, aizpildi pieteikumu internetā un saņem kredītu līdz 90% no auto vērtības.

Aizpildīt pieteikumu kredītam

Kredīts pret auto ķīlu

Ja Tava auto vērtība tiks novērtēta Ls 1000, tad varēsi aizņemties kredītu Ls 900 vai mazāk no 1 līdz 60 mēnešiem. Neatkarīgi no kredīta summas un atmaksas termiņa  – Tu varēsi turpināt lietot savu auto kredīta atmaksas laikā.

Auto apdrošināšana

Tavam auto ir jābūt OCTA apdrošināšanai, lai varētu saņemt kredītu pret auto ķīlu. OCTA ir sauszemes transportlīdzekļa īpašnieka civiltiesiskās atbildības obligātā apdrošināšana. Ja Tu gribēsi saņemt kredītu pret auto ķīlu virs Ls 2000, tad Tavam auto būs nepieciešama arī KASKO apdrošināšana. KASKO apdrošināšana ir vajadzīga līdz kredīta termiņa apmaksas beigām. Ja Tu gribi aizņemties vairāk par Ls 2000 un Tev nav KASKO apdrošināšana, tad Autocredit piedāvā to izdarīt Tavā vietā.

Auto TA (transportlīdzekļa tehniskā apskate)

Lai saņemtu kredītu līdz Ls 15 000 auto ir jābūt izietai transportlīdzekļa tehniskajai apskatei. Lai saņemtu kredītu līdz Ls 15 000 auto tehniskajai apskatei ir jābūt derīgai vēl vismaz vienu mēnesi.

Saņemt kredītu pret auto var:
  • Auto ar TA;
  • Auto ar OCTA apdrošināšanu;
  • Auto īpašnieks (jābūt reģistrētam uz Jūsu vārdu);

Ja Jūsu auto nav TA (transportlīdzekļa tehniskā apskate) un OCTA apdrošināšana (sauszemes transportlīdzekļa īpašnieka civiltiesiskās atbildības obligātā apdrošināšana), tad Jūs to varat izdarīt, jo pēc kredīta saņemšanas – auto paliks pie Jums un varēsiet droši braukt ar savu auto. Autocredit nepatur klientu transportlīdzekļus, lai neapgrūtinātu viņu dzīvi. Autocredit skatījumā „kredīts pret auto ķīlu” ir tikai garantija.

Kredītu pret auto ķīlu var saņemt tikai auto īpašnieks. Auto var būt reģistrēts uz uzņēmuma – arī tas nav šķērslis, lai saņemtu kredītu pret auto ķīlu. Ja Jūsu auto ir reģistrēts uz uzņēmuma, tad aizpildot pieteikuma formu – ievadiet uzņēmuma nosaukumu.

Cik daudz var aizņemties?

Kredīta summu un atmaksas termiņu izvēlies pats, kāds ir nepieciešams. Tas var būt maksimāli – 90% no Jūsu auto vērtības. Ja nepieciešama mazāka naudas summa, tad aizņemies mazāk.

Mogo kredīts pret auto ķīlu

Kā notiek kredīta atmaksa

Tev katru mēnesi tiks izsūtīts rēķins – pa pastu vai e-pastu. Tāpat Tev tiks nosūtīts SMS atgādinājums par rēķina apmaksu uz norādīto mobilo telefonu. Jāpiebilst arī tas, ka kredītu var atgriezt ātrāk un ietaupīt naudu, jo procentus nāksies maksāt tikai par faktisko kredīta izmantošanas laiku.

Kas nevar saņemt kredītu pret auto ķīlu

Jūs nevarēsiet saņemt kredītu pret auto ķīlu, ja auto ir iegādāts līzingā. Tu vari iesniegt pieteikumu kredītam pret auto ķīlu, ja līzinga atmaksas termiņš ir neliels. Tas nozīmē, ka pastāv iespēja saņemt kredītu, ja auto ir iegādāts līzingā. Iesniedz pieteikumu ar interneta starpniecību, lai noskaidrotu.

Aizņemies atbildīgi domājot par savu auto, lai nerastos problēmas ar kredīta atgriešanu.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *