Kredīts pensionāriem

Bankas izsniedz kredītu līdz kādam 65-70 gadu vecumam. Ir bankas, kurām kredītņēmēja vecuma griesti nav norādīti, taču tās, protams, rezervē iespējas “kredītu atteikt, nenorādot iemeslu”. Cita lieta ir ar nebanku kredītdevējiem jeb t.s. “ātrajiem kredītiem”. Piemēram, SMSCredit.lv izsniedz kredītu līdz 75 gadu vecumam, citi kredītdevēji atkal līdz 65 un 70 gadu vecumam. Šajā rakstā apskatīsim to, kur izdevīgi aizņemties, ja esat pensionārs.

Aizdevēji, kuri izsniedz pensionāriem

Saņemt kredītu

No nebanku kredītdevējiem īpaši izdevīgi piedāvājumi ir sekojošajiem kredītdevējiem:

  • SMSCredit.lv – kredīts līdz 75 gadu vecumam. Summa līdz 300 eiro (425 eiro iepriekšējiem klientiem);
  • Credit24 – aizņemieties 3000 eiro. Augstākais pieļaujamais vecums – 70 gadi;
  • Tāpat līdz 75 gadu vecumam aizdod tādas firmas kā Vivus.lv, Ferratum un Greencredit.

Galvenie nosacījumi, lai aizņemtos pensijas vecumā

Lai aizņemtos, lielākā daļa kredītdevēju pieprasa, lai kredīta ņēmējiem būtu regulāri ienākumi. Pensionāriem galvenais iztikas avots ir valsts pensija, kas lielākajā daļā gadījumu ir nospiedoši maza, tādēļ arī pensionāriem tiek piedāvāts ātrais kredīts – zāles, lielāki pirkumi u.c. dzīvē nepieciešamas lietas bieži vien ir neiespējami iegādāties ar pensiju, tādēļ talkā var nākt ātrais kredīts.

Ātrais kredīts

Ekonomiskā lejupslīde ir smagi skārusi cilvēkus visā pasaulē. Cilvēkiem SMScredit ofissvairs nav pieejams pietiekami daudz naudas. Dzīve tiešām šķiet grūta tiem, kuriem katru mēnesi ir jāveic daudz dažādu maksājumu, tādēļ bieži ir nepieciešama papildus nauda. Bet kur ir iespējams iegūt šo naudu? Tam ir ļoti vienkāršs risinājums. Viss, kas Jums jādara, ir jāpiesakās ātrajiem kredītiem. Ir tik daudz cilvēku, kas nevēlas parādīt citiem, ka viņiem ir nepieciešama nauda. Šāda veida cilvēkiem ātrie kredīti ir lielisks ieguvums, jo to iegūšana nav tik apgrūtinoša kā jebkura cita veida kredītiem. Pēdējā laikā tik daudzi finanšu uzņēmumi izrāda interesi aizdot naudu cilvēkiem, kam nepieciešams ātrs kredīts pensijas vecumā. Ar dažāda veida ātrajiem kredītiem, dzīve tiešām šķiet daudz vieglāka.

Riski, aizņemoties, kad esat pensionēts

Tomēr pensionāriem ir arī palielināti aizņemšanās riski: pirmkārt, tā kā ātrais kredīts domāts īstermiņa naudas iztrūkuma novēršanai, var rasties problēmas ar nākamo pensiju “savilkt galus kopā”. Tas ir, piemēram, ja aizņematies 50 eiro, tad jums jau nākamajā mēnesī jāatdod, piemēram, 55 eiro, kas savukārt apgrūtina izdzīvošanu, jo viegli izveidot kredītu “kaskādes”, kas katru reizi panesamas arvien grūtāk.

Viens labs risinājums šādiem scenārijiem ir – aizņemties mazākas summas uz īsiem laika periodiem. Piemēram, aizņemoties 50 eiro uz 3 mēnešiem, jūs varat katru mēnesi atmaksāt, piemēram, 20 eiro. Šādi jūs varat aizsargāties no nepatīkamiem gadījumiem, kad vienu mēnesi lielāks pirkums iecērt milzīgu robu jūsu finansēs. To vislabāk darīt, aizņemoties no Credit24, jo tas ir viens no retajiem kredītdevējiem, kas izsniedz ātro kredītu pensionāriem arī uz ilgākiem laika posmiem: piemēram, 50 eiro varat aizņemties pat ar 6 mēnešu termiņu.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *