Kredīts nestrādājošiem

Publicēts – Aprīlis 26, 2013. gads. Raksts nav aktuāls. Jaunie grozījumi likumā paredz, ka ātrie kredīti netiek izsniegti bez darba vietas!

Ja esi palicis bez darba, bet Tev ir regulāri ienākumi, kādu laiku virs ūdens var palīdzēt noturēties ātrie kredīti. Ātros kredītus kā opciju ieteicams apsvērt tikai tiem, kam ir pamats tuvākajā nākotnē gaidīt kādus ienākumus, piemēram, pabalstus vai algu no jauna darba. Šajā rakstā apskatīsim to, kuri kredītdevēji izsniedz kredītu bez darbavietas, bet ar ienākumiem.

Saņemt ātro kredītu

  • SMSCredit.lv – populārākais kredītdevējs Latvijā; kredītu var saņemt no 20 gadu vecuma, turklāt 50 centi no katra kredīta tiek ziedoti portālam labie darbi. Līdz 300 eiro kredīts bez procentiem. Bieži rīko akcijas ar dāvanām kredītņēmējiem.
  • Vivus.lv – viens no populārākajiem kredītdevējiem Latvijā. Kredītu var saņemt no 20 gadu vecuma. Nav bezprocenta pirmā kredīta. Kredīta veids tuvojas patēriņa kredītam, jo summa līdz 1500 eiro.
  • Ferratum – vecākais kredītdevējs Latvijā. Pirmais aizdevums līdz 350 eiro bez procentiem. Kredītu izsniedz no 21 gada vecuma.
  • ViaSMS – viens no populārākajiem kredītdevējiem Latvijā. Kredītu izsniedz no 20 gadu vecuma, turklāt summā līdz 350 eiro tas ir bez procentiem.
  • GreenCredit – jauns kredītdevējs. Pirmais aizdevums līdz 300 eiro bez procentiem. Summa – līdz 425 eiro. Kredītu izsniedz no 21 gada vecuma.
  • CreditON – pamanāms kredītdevējs ar pamanāmām akcijām.

Jāpiezīmē, ka visi šie kredītdevēji neizsniedz kredītus personām ar sliktu kredītvēsturi. Tas nenozīmē, ka jums neizsniedz kredītu, ja jums ir kāds tekošs kredīts, taču kredītu neizsniedz, ja ir kādi kavēti maksājumi.

Ja esi nestrādājošs, tad var likties, ka daudzas durvis ir ciet, un tāpēc jāsper drastisks solis, paņemot ātro kredītu. Taču – vienmēr var padzīvot pie radiem, lai cik sliktas attiecības ar viņiem būtu; vienmēr var aizņemties no draugiem, jo pa mazumiņam aizdos katrs. Ātrais kredīts, ja esat nonācis spiedīgā situācijā, ir labs risinājums tikai tad, ja patiešām zināt, kad un ar kādiem līdzekļiem to atdosit.

Jaunie noteikumi paredz, ka ātro kredītu nedrīkst izsniegt bez darba vietas un ienākumiem. Jums jābūt darbam ar ienākumiem vai citiem ienākumiem (pensija, pabalsts, izdienas pensija, ienākumi no saimnieciskās darbības un cits), lai varētu saņemt ātro kredītu internetā!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *