Kredīts lielākiem pirkumiem

EiroDažādi sīkumi var ievērojami mainīt mūsu ikdienas dzīvi, piemēram, automašīna ļauj pārvietoties daudz ātrāk un ērtāk, tādējādi sniedzot vairāk laika darbam un atpūtai, dzīvojot sev piederošā mājoklī varat justies kā īsts saimnieks, turklāt ietaupīt kaudzi naudas, kas būtu jāizdod īrējot mājokli, kas pieder kādam citam, savukārt iegādājoties jaunu veļasmašīnu vai putekļusūcēju, mājas darbu apdarīšana kļūs par tīro atpūtu, turklāt ietaupīto laiku varēsiet izmantot daudz lietderīgāk.

Šādi varētu turpināt vēl ilgi, taču, lai gan visas šīs lietas ievērojami atvieglo ikdienas dzīvi, to iegādei ir nepieciešami pietiekoši lieli naudas līdzekļi.

Pastāv iespēja veidot iekrājumus ar mērķi tos vēlāk tērēt kādas konkrētas lietas iegādei, taču tas parasti ir visai ilgs process, tāpēc, ja esat nolēmis veikt pirkumu jau šodien vai vismaz tuvākajā nākotnē, apsveriet iespēju noformēt kādu no kredītiem lielākiem pirkumiem.

Kredīts lielākiem pirkumiem jeb patēriņa kredīts tiek izsniegts bez ķīlas vai galvotāja, turklāt tā atmaksa veicama jums izdevīgā atmaksas termiņā, ar ikmēneša maksājumu palīdzību.

Patēriņa kredītus izsniedz vairāki aizdevēji, un to noformēšana aizņem no 15 minūtēm līdz 1 stundai, atkarībā no izvēlētā aizdevuma. Vairāki aizdevēji piedāvā aizņemties internetā, tādējādi padarot šo pakalpojumu pieejamu ikvienā Latvijas pilsētā un pagastā.

Pateicoties kredītam lielākiem pirkumiem, ikviens var iegūt tik loti nepieciešamo vai sen kāroto lietu kaut vai šodien, un segt tās vērtību pakāpeniski.

Kā izvēlēties atbilstošāko aizdevēju?

ZUZ ātrie kredīti

Lai gan šādu īstermiņa aizdevumu piedāvā gan banku, gan nebanku kredītdevēji, pastāv piecas būtiskas atšķirības abu minēto kredīdevēju veidu piedāvātajā pakalpojumā:

  • Aizdevuma summa – bankas piedāvā aizņemties no 500 līdz pat 15 000 eiro, un, lai gan arī atsevišķi nebanku kredītdevēji piedāvā aizņemties līdz pat 10 000 eiro, lielākā daļa no tiem tomēr kā maksimālo aizdevuma summu ir noteikuši 1500 eiro;
  • Atmaksas termiņš – lielākā daļa banku patēriņa kredītu piedāvā aizņemties no 6 mēnešiem līdz 5 gadiem, savukārt nebanku sektorā šie aizdevumi parasti ir no 6 mēnešiem līdz 1 vai retākos gadījumos 2 gadiem;
  • Pieteikšanās kredītam – gan banku, gan nebanku aizdevēji ir nodrošinājuši iespēju pieteikties patēriņa kredītam internetā, tomēr līdzīgi kā ātro kredītu gadījumā arī nebanku kredītdevēju piedāvātais patēriņa kredīts parasti tiek izsniegts pāris stundu laikā, bet bankās šis process var ieilgt līdz pāris dienām;
  • Procentu maksājumi – banku piedāvātie aizdevumi lielākajā gadījumā ir ar zemākām ikmēneša procentu likmēm;
  • Aizdevuma atmaksas grafiks –bankas saviem klientiem piedāvā izvēlēties ikmēneša maksājumu veikšanas veidu, izdarot izvēli starp vienādā vai dilstošā maksājuma grafiku.

Kā redzams, piedāvātais pakalpojuma veids ir līdzīgs, tomēr augstāk minēto atšķirību izvērtēšana pirms kredīta ņemšanas var palīdzēt pieņemt lēmumu par piemērotākā kredītdevēja izvēli – ja ir nepieciešami līdzekļi, bet ir iespēja pagaidīt pāris dienas un nokārtot visas nepieciešamās formalitātes, tad banku piedāvātais patēriņa kredīts var būt konkrētajai situācijai piemērotāks.

Aizņemieties atbildīgi!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *