Kredīts bez procentiem un komisijas

Pirmais kredīts bez maksas – bez procentiem un komisijas maksas. Pirmais kredīts bez maksas nozīmē, ka aizņemoties, piemēram, Eur 50 uz 20 dienām, Tev pēc 20 dienām būs jāatmaksā tie paši Eur 50. Tas ir pirmais kredīts bez maksas, bez ķīlas un galvojuma, kuru iespējams saņemt pāris minūtēs.

Kur aizņemties kredītu bez maksas

Aizņemties bez procentiem un komisijas

Aizņemties pirmo kredītu bez maksas internetā var trīs vienkāršos vaidos. Reģistrējoties un piesakot no lietotāja profila, sūtot SMS vai zvanot, lai varētu vienoties par naudas summu, ko vēlies aizņemtos, kā arī par kredīta atmaksas termiņu. Kredīta summu un atmaksas var viegli izvēlēties pats klients, piemēram, 99 Eur uz 22 dienām.

Uz cik ilgu laiku var aizņemties

Pirmo kredītu iespējams aizņemties ar maksimālo termiņu līdz 30 dienām, bet ja nepieciešams kredīta atmaksas termiņu viegli var pagarināt. Atmaksas termiņu iespējams pagarināt vēl par 7 dienām, 14 dienām vai 30 dienām. Tas ir maksas pakalpojums, kā arī to iespējams izdarīt vienu vai vairākas reizes. Tas palīdzēs atmaksāt pirmo vai nākamo kredītu nepārkāpjot līguma nosacījumus.

Kas var saņemt kredītu

Pirmo kredītu bez maksas var saņemt Latvijas iedzīvotāji vecumā no 18 līdz 75 gadiem. Tu nedrīksti būt parādnieku reģistros, kas nozīmē, ka Tev jābūt tīrai kredīta vēsturei. Lai pieteiktos kredītam jāizvēlas aizdevējs un jāreģistrējas aizdevēja mājas lapā.

Aizņemies atbildīgi un izvērtē savas spējas atmaksāt pirmo kredītu bez maksas – 0%. Pirmais kredīts bez maksas ir ātrs un ērts risinājums.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *