Kredīts viegli saņemamais – Vivus ātrais kredīts

Informācija nav aktuāla!

Kredītu pārsvarā izsniedz pret darba izziņu par algu, ķīlu vai citu nodrošinājumu, ka, izsniedzot kredītu jums, banka riskēs mazāk. Taču ir kredītdevēji, kas kredītu izsniedz bez nodrošinājuma un tāpēc izvēlas cilvēki, kuri nestrādā vai gūst sezonālus ienākumus. Šajā rakstā apskatīsim priekšrocības un trūkumus Vivus.lv – 4Finance Group kredītdevējam (šim latviešu uzņēmumam pieder arī SMScredit.lv) – sniegtajiem ātrā kredīta pakalpojumiem, kā arī apskatīsim situācijas, kurās jūs varētu dot priekšroku šim kredītam.

Kāpēc izvēlēties Vivus.lv ātro kredītu?

Atšķirībā no citiem ātrā kredīta sniedzējiem, Vivus.lv nepieprasa darba izziņu, bet ienākumus. Arī iesaistītās summas ir lielākas – Vivus.lv izsniedz kredītu līdz pat 1500 eiro. Šī summa ir lielākā, kas sastopama pie privātajiem kredītdevējiem Latvijā. Bez tam, kredīta atdošanas termiņš ir līdz pat 24 mēnešiem.

Salīdzinājumam, 9 no 10 apskatītajiem latviešu kredītdevējiem kredītu izsniedz tikai līdz 30 dienām, ar iespēju termiņu pagarināt par samaksu. Nemaz nerunājot par to, ka daži kredītdevēji kredītu izsniedz tikai no 150 līdz 200 eiro apmērā, pret jau minētajiem 1500 eiro, kurus piedāvā Vivus.lv.

Pārējās Vivus.lv īpašības ir līdzīgas citiem ātro kredītu sniedzējiem – kredīts tiek izsniegts aptuveni 15 minūšu laikā; lai noformētu aizdevumu, vajadzīgs bankas konts, kā arī aktīvs mobilā tālruņa numurs. Kompānija liek arī īpašu uzsvaru uz to, ka tā neizpauž citiem jūsu personīgos datus, kas gan šķiet pašsaprotami un ir attiecināms uz visām firmām, kas darbojas šajā nozarē.

Vivus.lv trūkumi

Pirmais kredīts Vivus.lv nav bez maksas. Tas ir saprotami, jo iesaistītās summas ir lielas. Kredītprocenti ir tādi paši vai izdevīgāki, nekā pie citiem lielākajiem kredītdevējiem.

Kādos gadījumos dot priekšroku Vivus.lv?

Aplūkojot divas galvenās priekšrocības Vivus.lv izsniegtajam kredītam – kredīta pieejamību bez darbavietas, kā arī salīdzinoši augsto aizdevuma summu – var saprast, ka Vivus.lv kredīts ir piemērots lielāku pirkumu veikšanai, piemēram, ja nevēlaties tērēt savus iekrājumus. Tas, ka kredītam nav nepieciešami lieki dokumenti, padara to ērtu, piemēram, cilvēkiem, kuru darbs ir sezonāla rakstura vai bez līguma.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *