Kredīts bez darba vietas

Informācija ir novecojusi un nav aktuāla!

RokaPlānojat aizņemties ātro kredītu bez darba vietas? Ātrais kredīts – ātrs īstermiņa kredīts, kas paredzēts uz neilgu laika posmu. Bez darba vietas – Ātrā kredīta saņemšanai netiek prasīta darba vieta vai regulāri ienākumi. Pirms aizņematies ātro kredītu bez darba vietas un ienākumiem, rūpīgi izvērtējiet savas iespējas to atmaksāt.

Vai spēsiet tos atmaksāt?

Viena no kļūdām, ko cilvēki pieļauj, ir tas, ka viņi aizņemas naudu neapzinoties, vai spēs to atmaksāt. Tikai tās personas, kurām ir sagaidāms regulārs ienākums, var droši pieteikties ātrajam kredītam. Tāpēc pirms aizņemties naudu, pārliecinieties, ka spēsiet to mēneša laikā atmaksāt.

Kad jums būs jāatmaksā ātrais kredīts?

Kredīta procenti var pieaugt ļoti īsā laikā un jāpiezīmē, ka parasti tie ir diezgan augsti. Ātros kredītus ir paredzēts atmaksāt īsā laika periodā. Daži cilvēki uzskata, ka aizdevēju var apmuļķot, izmantojot citu bankas kontu. Tomēr, ja parāds netiek atmaksāts, jūs sev var tikai radīt nepatikšanas. Aizdevējs jūs var iekļaut melnajā sarakstā, tādējādi nākotnē vairs nevarēsiet aizņemties ne tikai ātro kredītu, bet arī citus kredītus.

Vai ir iespējams paņemt vēl vienu ātro kredītu, lai atmaksātu pirmo?

Izplatīta parādība ir, ka aizņēmēji paņem ātro kredītu un, lai to atmaksātu, paņem vēl vienu pie cita aizdevēja. Tā ir slikta prakse un var radīt sliktu ieradumu nepārtraukti aizņemties naudu. Ja jūs tā bieži darāt, tad parāds pieaugs līdz tādam apmēram, ka to nespēsiet atmaksāt. Naudu jūs varējāt izmantot lietderīgāk.

Vai jāveic izpēte?

Cilvēki, kuriem nepieciešama ātra nauda, parasti nešķirojot mēdz aizņemties no jebkura aizdevēja. Nesalīdzinot savas iespējas un dažādus aizdevējus, jūs varat piekrist ne tam izdevīgākajam darījumam. Atrodiet aizdevēju, kura procentu likmes jums ir visdraudzīgākās vai tādas nav – aizņemoties pirmoreiz.

Vai zināt, ko par ātrajiem kredītiem saka likums?

Jums visdrīzāk nemaz nerūp vai arī neapzināties, ko likums saka par naudas aizdošanu. Protams, ka katrā pavalstī likumdošana attiecībā uz ātrajiem kredītiem atšķiras. Aizdevējam jāievēro noteiktās maksimālās ar likumdošanu noteiktas procentu likmes.

Aizņemieties ātro kredītu bez darba vietas atbildīgi, lai nerastos problēmas ar naudas atmaksu aizdevējam paredzētajā termiņā.

2 Replies to “Kredīts bez darba vietas”

  • Labdien sakat man ludzu kapec es nevaru aiznemties ja man ir slikta kredit vesture ja man nauda ir loti vajadziga jo pavisam tikai nedela ir palikusi lidz es vinu sanemsu jo man nav ko est un vel draudzene ir stavokli un vinai ari vajag jo ir diemzel tada situacija ludzu palidziet ko man darit un pie ka versties pets palidzibas ja ir tada iespeja jo es apsolu ka esmu spejiks maksat un neatsakiet jo nav citas izejas ar cienu jusu patstavigais nemeijs Andris.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *