Kredīts bez aktivizācijas maksas

Nebanku kreditori šobrīd piedāvā dažādus pakalpojumus – ātrie kredīti, kredītlīnijas, patēriņa kredīti, aizdevumi pret auto un tamlīdzīgi. Šādi kredīti ir kļuvuši par ļoti populāriem, jo tiem ir ērts pieteikšanās process, ātra pieteikuma izskatīšana un tie nodrošina to, ka nepieciešamais aizdevums parasti tiek iegūts dažu stundu laikā. Praktiski visi kreditori kā vienu no pieteikšanās procesa galvenajām sastāvdaļām ir noteikuši nepieciešamību pārskaitīt 0.01 eiro uz to bankas kontu. Kādam mērķim tas tiek darīts, un vai ir pieejams kredīts bez aktivizācijas maksas?

Īstermiņa aizdevumi pie nebanku kreditoriem

ZUZ.lv ātrie kredīti

Kā minēts iepriekš, nebanku kreditori piedāvā dažāda veida aizdevumus, tomēr, lai izvēlētos piemērotāko, ir nepieciešams izprast, kāda ir katra aizdevuma specifika:

  • Ātrais kredīts ir aizdevums līdz 425 eiro apmērā un tā atmaksas termiņš ir līdz 30 dienām – šis aizdevums ir paredzēts pavisam nelielu finansiālo problēmu risināšanai;
  • Patēriņa kredīts ir aizdevums no 100 līdz pat 3000 eiro ar atmaksas termiņu līdz pat 36 mēnešiem – šādu kredītu vajadzētu izmantot lielāku neatliekamu pirkumu veikšanai;
  • Kredītlīnija ir aizdevums, kas nodrošina elastību – kredītņēmējam ir pieejams kredītlimits, kuru tas var izmantot jebkurā laikā un vietā, procentus maksājot tikai par izmantoto aizdevuma daļu.

1 eiro cents kā bankas konta identifikācijas līdzeklis

Tā kā ātrie un cita veida kredīti no nebanku kreditoriem tiek noformēti internetā, kreditoriem ir nepieciešams pārliecināties par kredītņēmēju norādītās informācijas pareizību. Tieši tādēļ praktiski visi nebanku kreditori ir noteikuši to, ka, reģistrējoties pie tiem, kredītņēmējam ir jāpārskaita 0.01 eiro uz kreditora bankas kontu. Šis 1 eiro cents ir kā reģistrācijas vai aktivizācijas maksa, kas ļauj kreditoram iegūt informāciju par to, vai Tevis norādītais bankas konta numurs ir pareizs, ļauj to saglabāt kreditora datubāzē un ļauj iegūt citu informāciju, kas nepieciešama kredīta noformēšanai.

Kādā situācijā var būt iespējams kredīts bez aktivizācijas maksas?

Aktivizācijas maksa ir jāveic tikai, pirmo reizi reģistrējoties pie konkrētā aizdevēja. Pēc tam šī informācija tiek saglabāta katra kredītņēmēja izveidotajā profilā, tādēļ, aizņemoties atkārtoti no tā paša aizdevēja, bankas konta numurs vairs nebūs jānorāda un aktivizācijas maksa 0.01 eiro apmērā nebūs jāveic. Tikai tad, ja kredītņēmējs laika gaitā būs mainījis savu bankas konta numuru, būs jāveic atkārtota aktivizācijas maksas pārskaitīšana.

Kredīts bez aktivizācijas maksas var būt pieejams arī tad, ja kredīta pieteikuma anketa tiek aizpildīta un kredīts tiek noformēts kādā no kreditora filiālēm. Šādā gadījumā ir iespējams iegūt aizdevumu arī skaidrā naudā, tādēļ bankas konta verifikācija nav nepieciešama.

Ātrie aizdevumi var palīdzēt nokārtot dažādas īstermiņa finansiālas problēmas, tomēr pirms to ņemšanas ir ļoti svarīgi izvērtēt savu maksātspēju. Aizņemieties atbildīgi!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *