Kredīts ar sliktu kredītvēsturi

Informācija ir novecojusi! Kredīts ar sliktu kredītvēsturi vairs netiek izsniegts un tas nav atļauts!

Jūs varat saņemt kredītu ar sliktu kredītvēsturi pret ķīlu (labs risinājums: kredīts pret auto ķīlu). Saņemt kredītu ar sliktu kredītvēsturi ir daudz grūtāk, nekā saņemt kredītu ar nevainojamu kredītvēsturi. Turpini lasīt šo rakstu, lai uzzinātu, kur saņemt kredītu ar sliktu kredītvēsturi.

Kredīts pret auto ķīlu

Jūs varat saņemt 90% lielu kredītu no auto vērtības. Kredīts pret auto ķīlu ir viens no kredīta veidiem, kā saņemt kredītu ar sliktu kredītvēsturi. Kredītu pret auto ķīlu var saņemt vienas dienas laikā. Jāpiebilst arī tas, ka Jūs varēsiet turpināt lietot savu auto. Kredīts pret auto ķīlu ir tikai garantija, lai Jūs atmaksātu kredītu. Kā ķīlu varat piedāvāt ne tikai auto, bet arī moto transportu un citu tehniku. Jūs varēsiet saņemt 90% vai mazāk no transportlīdzekļa vērtības.

Kredīts pret nekustamo īpašumu ķīlu

Jūs varat saņemt kredītu ar sliktu kredītvēsturi pret nekustamo īpašumu ķīlu. Arī tas ir risinājums, ja Jums ir nepieciešams kredīts, bet dažādu iemeslu dēļ – Jūsu kredītvēsture ir ne īpaši pievilcīga kredīta aizdevējiem.

Ātrais kredīts

Uz doto brīdi ātrais kredīts netiek izsniegts ar sliktu kredītvēsturi. Lai saņemtu ātro kredītu, Tev nedrīkst būt kavētu kredīta maksājumu vai pārkāptu parādsaistību – būs nepieciešama nevainojama kredītvēsture. Ja Jums ir vajadzīgs ātrais kredīts, tad alternatīva varētu būt kredīts pret Jūsu auto vai motociklu, kas kalpos, kā garants kredīta atmaksai. Galvenais, kas auto varēsiet turpināt lietot, jo uzņēmums nepatur Jūsu auto kamēr tiks atgriezts kredīts.

Apskatot kredīta piedāvājumus var secināt, ka kredītu ar sliktu kredītvēsturi ir saņemt daudz, daudz grūtāk. Lai saņemtu kredītu ar sliktu kredītvēsturi, Tev būs nepieciešama ķīla. Ja Tavā īpašumā ir auto, motocikls, māja, dzīvoklis un cits kustāmais vai nekustāmais īpašums, tad Tev pastāv iespēja saņemt kredītu pret ķīlu. Arī tas ir labs risinājums, ja nepieciešams kredīts īstermiņa vai ilgtermiņā. Ieķīlājot savu auto vai  māju – Jūs noteikti aizņemsieties atbildīgi un pārdomāti.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *