Kredīts 6 mēnešus bez procentu maksas

Bino.lv revolūcija turpinās – 6 mēnešus visiem aizdevumiem 100% atlaide komisijas maksai. Piedāvājums attiecas uz jauniem klientiem. Piedāvājums attiecas uz visiem aizdevumiem summās no 50 līdz 425 eiro, aizņemoties sešu mēnešu laikā no reģistrācijas dienas un savlaicīgi izpildot saistības pret Bino.lv aizdevēju.

Apskatīt Bino.lv piedāvājumu

Apskatīt Bino.lv

Tas dod iespēju ņemt kredītus 6 mēnešu garumā bez procentu maksas par kredīta izmantošanu.

PIEMĒRS:

300 EUR bez procentiem

Dainis 2017.gada 26.septembrī paņem pirmo kredītu 50-425 EUR apmērā no Bino.lv uz 30 dienu termiņu. Dainis 30 dienu laikā atgriež Bino.lv paņemto kredītu 50-425 EUR un tādējādi ir pilnībā apmaksājis savas saistības pret Bino.lv aizdevēju. Dainis atgrieza savlaicīgi tieši tik, cik bija aizņēmies –  bez procentiem, bez komisijas maksas.

Tad 2018.gada 3.janvārī Dainis atkal paņem kredītu (atkārtotu) pie Bino.lv – šoreiz 400 EUR uz 30 dienām. Pēc 30 dienām Dainis savlaicīgi atgriež 400 EUR un tādējādi atkal ir pilnībā apmaksājis savas saistības.

Šādā veidā Dainis sešu mēnešu laikā var ņemt neierobežoti daudz reizes kredītu pie Bino.lv un allaž savlaicīgi atgriezt tikai tik, cik bija aizņēmies.

Par Akciju! Galvenais, lai kredīts būtu paņemts sešu mēnešu laikā no klienta reģistrācijas dienas. Vienlaicīgi var būt tikai viens aktīvs kredīts. Lai saņemtu nākamo kredītu akcijas ietvaros, ir nepieciešams izpildīt savas saistības pilnībā – bez atmaksas termiņa kavēšanas.

Pieteikties

Ātrais kredīts internetā ir parocīgs risinājums dažādās situācijās

Ātrais kredīts internetā noder dažādās neplānotās situācijās, kad nauda ir vajadzīga steidzami. Noformējot šādu aizdevumu, nepieciešamo naudas summu iespējams saņemt apmēram 10 – 15 minūšu laikā. Nebanku kredītdevēju skaits turpina pieaugt – no vienas puses kredītņēmējiem tas paver plašas izvēles iespējas, no otras – lai saprastu, kurš ir situācijai atbilstošākais ātrais kredīts internetā, informācijas apkopošanai var nākties veltīt diezgan daudz laika. Taču Bino.lv aizdevējs palīdzēs aizņemties izdevīgāk 6 mēnešu garumā, ja kvalificēsies akcijai nekavējoties.

Ātrajiem kredītiem ir vairākas priekšrocības:

  • Tie ir salīdzinoši ērti un ātri noformējami internetā;
  • Kredīta noformēšanai nav vajadzīga ķīla un galvojums;
  • Var konsultēties ar kredītspeciālistu;
  • Savā profilā var redzēt kredīta atmaksas grafiku u.c. svarīgu informāciju.
  • Akcijas, lojalitātes programmas un vairāk.

Papildus noteikumi par Bino.lv akciju

BINO

  1. Piedāvājums ir spēkā tikai jauniem klientiem, aizņemoties sešu mēnešu laikā no reģistrācijas dienas.
  2. Jauniem klientiem pieejams aizdevums līdz 425 EUR.
  3. Akcijas ietvaros piedāvātās atlaides ir spēkā tikai tiem klientiem, kas savlaicīgi pilda savas saistības.

Aizņemieties atbildīgi, izvērtējot savas iespējas Bino.lv kredītu atmaksāt!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *