Kredītlīnija – Aizņemies, kad nepieciešams

Kimbi.lv kredītlīnija – Aizņemies, kad nepieciešams. Pieklājīga summa – līdz 1500 eiro un elastīgi nosacījumi kredīta atmaksai. Esi mūsdienīgs – izvēlies kredītlīniju.

Kimbi.lv kredītlīnija ir īstermiņa vai vidēja ilguma aizdevums, kas līdzinās banku izsniegtajām kredītkartēm – klientam tiek piešķirta noteikta naudas summa, kuru tas var izmantot pēc saviem ieskatiem, procentu maksājumus veicot tikai par izlietoto aizdevuma summu.

Ievēro šīs lietas, lai sadarbība izdotos:

  1. Katram interesentam, kurš grib uzsākt saistības, ir jābūt gatavam pildīt un respektēt visus nosacījumus, kas paredzēti vēl pirms darījuma slēgšanas.
  2. Īpaši svarīgs etaps visu saistību rezultātā ir tieši labu attiecību uzturēšana ar Kimbi.lv kreditoru, palielinot savas iespējas saņemt kredītlīniju vēl kādu reizi.
  3. Lai Kimbi.lv  kredīta sniedzējs būtu pārliecināts par Tevi un Tavu finansiālo situāciju, ienākumu pārbaudīšanas procesā ir jāgūst dati par to, ka tie ir stabili un vismaz 150 eiro apmērā (pēc nodokļu apmaksas).
  4. Aizņēmēja vecums ir bezgala svarīgs un neatņemams elements jebkurā dzīves situācijā, tālab arī iegaumē, ka kimbi.lv kredītlīniju tikpat kā vienmēr izsniedz tikai tādiem klientiem, kuriem ir 20 vai vairāk gadi.

Atšķirībā no pārējiem kredītu tipiem, ko nodrošina kompānijas, šim vēlama neaptverama atbildība no debitora tikai tāpēc, ka aizdevuma atmaksas termiņš ir nepārprotami elastīgs. Aizņemies atbildīgi un neaizmirsti pildīt līguma saistības!

Vērsies pie saviem kreditoriem ar lūgumu palīdzēt

Ja esi konstatējis, ka ar esošajām kredītsaistībām netiec galā, uzreiz kontaktējies ar Kimbi.lv – kā uzņēmēji, kas piešķīruši Tev savus līdzekļus, viņi būs ieinteresēti kopā ar Tevi izstrādāt kredīta atdošanas plānu, pagarināt tā atmaksas termiņu un tamlīdzīgi. Galvenais ir negaidīt, kad pie Tavām durvīm klauvēs parādu piedzinēji, bet gan savlaicīgi vērsties pie aizdevēja.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *