Kredītijums ātrais kredīts

Kredītijums piedāvā ātros kredītus saņemt izpildot trīs vienkāršus soļus. Reģistrējies, iesniedz pieteikumu un gaidi naudu savā bankas kontā. Ātro kredītu internetā no kredīti jums varēsi saņemt, ja esi vismaz 21 gadus vecs un tev nav kavētu kredītu maksājumu citās iestādēs.

Pieteikt kredīti jums ātro kredītu:

Kredītijums ātrais kredīts

KredītiJums.lv neizsniedz jaunus kredītus no 01.11.2011. Aizņemties ātro kredītu citur – ātri, ērti un izdevīgi, jo tiek piedāvāts pirmais kredīts bez maksas. Tev tiks izsniegts kredīts bez maksas – bez procentiem un komisijas.

Jau pirmajā reizē klients var pieteikties ātrajam kredītam līdz 100 Ls. Kredīti Jums ātros kredītus izsniedz 5 līdz 15 minūšu laikā.

Kredītijums izsniedz ātros kredītus

  • Latvijas Republikas pilsoņiem
  • Ne jaunākiem par 21 gadu
  • Bez kavētiem kredītu maksājumiem
  • Bez pārkāptām parādsaistībām
  • Strādājošām fiziskām personām

Jaunajiem klientiem, kuri vēl nav aizņēmušies no Kredīti jums būs jāapstiprina lietotāja profils. Tā ir obligāta prasība, lai varētu pieteikties kredītam. Vienreizējais reģistrācijas maksājums jeb lietotāja profila apstiprināšana ir 0,01 Ls. Pārskaitot 1 santīmu no sava bankas konta uz Kredīta Jums bankas kontu tiek apstiprināts Jūsu lietotāja profils. Apstiprināt profilu vajag tikai vienu reizi. Tas nozīmē, ja gribēsi aizņemties arī turpmāk no Kredītijums, tad lietotāja profils vairs nebūs jāapstiprina.

Lojāls Kredītijums klients

Lojālie klienti var saņemt daudz lielāku kredīta summu. Arī Kredītucentrs piedāvā daudz lielākus kredītus lojāliem klientiem. Par lojālu klientu var kļūt aizņemoties vismaz 5 reizes un atmaksājot ātro kredītu Kredītijums bez pārkāpumiem. Šādi lojāli klienti var pieteikties ātrajam kredītam internetā bez ķīlas līdz 150 Ls. Ja tiek paņemti 8 ātrie kredīti un atmaksāti bez pārkāpumiem, tad šie klienti jau var pieteikties ātrajam kredītam līdz 300 Ls.

Ātrā kredīta atmaksāšana

Galvenais ir atmaksāt Kredīti Jums ātro kredītu laikā nepārkāpjot līguma nosacījumus. Ja rodas problēmas ar kredīta atgriešanu, tad labs variants ir kredīta termiņa pagarināšana, kas nozīmē, ka tiek atlikta ātrā kredīta pamata summas atmaksa uz aizņēmēja izvēlēto laiku. Kredīti jums kredīta atmaksas atlikšanas gadījumā tiek piedāvāti vairāki termiņi uz kuriem atlikt kredīta atmaksu. Aizņēmējs izvēlas sev piemērotāko atlikšanas termiņu un atliek kredīti jums aizdevuma atmaksu.

Mūsdienās saņemt kredītu internetā ir pavisam vienkārši, jo nav nepieciešami galvotāji, ķīlas un citas liekas prasības, kas varētu paildzināt ātrā kredīta saņemšanu. Reģistrējies un piesaki kredītu lietotāja profilā, ko saņemsi pēc reģistrācijas. Pats labākais ir tas, ka tas ir vienkārši un aizņems tikai pāris minūtes.

Darba laiks

KedītiJums darba laiks ir darba dienās no 8:00 līdz 17:00. KredītiJums ātro kredītu internetā vari pieteikt jebkurā laikā un jebkurā vietā, kur vien ir pieejams interneta pieslēgums. Ātrā kredīta pieteikumi, kuri iesniegti ārpus darba laika un brīvdienās, tiks apkalpoti darba dienā pāris minūšu laikā, jo tas ir ātrais kredīts bez ķīlas.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *