Kredīti pret auto ķīlu

Vai Jums nepieciešams kredīts? Kredīti pret auto ķīlu ir labs risinājums, ja Jums pieder automašīna. Pamata process ir vienkāršs – apmaiņā pret kredītu, Jūsu auto īpašumtiesības tiek paglabātas kā ķīla. Pēc tam, kad kredīts ir atmaksāts, auto īpašumtiesības tiek Jums atdotas.

Kredīts pret auto ķīlu

Nav nepieciešams daudz, lai iegūtu kredītu un cilvēki bez darba vietas tiek apstiprināti. Ja Jums ir īpašumtiesības uz auto, vismaz 18 gadi, Jūs varat saņemt kredītu pret auto ķīlu. Auto būtu jābūt nomaksātam pilnā apmērā (bez līzinga saistībām, bez apgrūtinājumiem), kā arī jābūt Jūsu īpašumā, lai nodrošinātu kredītu.

Kredīta pret auto ķīlu atmaksas termiņš

Kredīts pret auto ķīlu ir jāatmaksā Jūsu izvēlētajā termiņa, kas nevar būt ilgāks par aizdevēja piedāvāto, kad tie tiek piešķirti. Atcerieties, ka pirmstermiņa kredīta atmaksa ir bez soda procentiem un dod iespēju ietaupīt! Sakarā ar procentiem, kas tiek piemēroti šim kredītam, vislabāk ir atmaksāt pirms termiņa, ja finanses to atļauj. Ja Jūs nevarat atmaksāt naudu paredzētajā laikā, labāk būtu apspriest tās atmaksāšanu ilgākā laika periodā vai vispār izvairīties no kredīta izmantošanas.

Vai kredīti pret auto ķīlu ir riskanti

Šie kredīti ir riskanti, jo Jūs ieķīlājat savu auto apmaiņā pret kredītu. Tos nedrīkst lietot, ja vien Jūs neesat 100% pārliecināts, ka Jūs varat atmaksāt to saskaņā ar līgumu (atmaksas termiņu). Nespēja atmaksāt kredītu, ļoti iespējams, varētu sabojāt Jūsu kredītvēsturi un novest pie auto zaudēšanas. Labā ziņa ir tā, ka kredītiem pret auto ķīlu ir sava veida “drošības” aspekts, ja esat tāda persona, kas aizņemas pārāk daudz naudas. Atšķirībā no ātrajiem kredītiem, kas darbojas līdzīgos apstākļos, Jūs nevarat aizņemties vairāk naudas, izmantojot kredītu pret auto ķīlu. Jums ir atļauts viens kredīts, izmantojot vienu auto, kamēr šis kredīts ir atmaksāts.

Priekšrocības

Iegūt kredītu pret auto ķīlu no Mogo

Šiem kredītiem ir dažas priekšrocības, kā arī daži aspekti, kas jāizskaidro. Sakarā ar to, ka daudzi kredīti iekasē GPL, tā bieži vien ir nozare, kas tiek apsūdzēta ļaunprātīgā aizņēmēju izmantošanā. Kredīti pret auto ķīlu ir ļoti konkurētspējīga uzņēmējdarbības joma. Tas nav nekas neparasts, ka aizdevēji cenšas piedāvāt cilvēkiem zemākas likmes, ja viņi dzird, ka cits aizdevējs ir piedāvājis līdzīgu likmi. Kredītu pret auto ķīlu galvenā priekšrocība ir saņemšanas vieglums, ātrums un ērtums. Saņemt var jebkurš Latvijas Republikas iedzīvotājs sākot no 18 gadiem, kura īpašumā ir auto. Kredīts pret auto ķīlu tiek izsniegts bez darba vietas un ienākumu prasības, bez galvojumiem un tamlīdzīgām prasībām, lai varētu saņemt kredītu pret auto ķīlu.

Kredīts bez darba vietas, ar sliktu kredītvēsturi un bez maksas netiek aizdots, jo likums to aizliedz!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *