Kredīti pēc gadiem

Visi zuz.lv kredīti pēc gadiem. Kredīti pieejami sākot no 18 gadiem, bet ne visi ātro un patēriņu kredītu aizdevēji ļauj aizņemties no 18 gadiem.

Kredīti pēc sekojošiem gadiem:

 1. Ātrie kredīti no 18 gadiem
 2. Ātrie kredīti no 19 gadiem
 3. Ātrie kredīti no 20 gadiem
 4. Ātrie kredīti no 21 gadiem

Pērējiem pieejami visu aizdevēju kredīti, jo 22 gados dod visi aizdevēji, ja atbildīsiet pārējiem nosacījumiem!

Lai saņemtu aizdevuma apstiprinājumu un vēlamā aizdevuma summa nonāktu norādītajā bankas kontā, aizdevuma pieteicējam ir jāatbilst dažiem kritērijiem.

 • Personas pastāvīgajai dzīvesvietai jābūt deklarētai Latvijas Republikas teritorijā.
 • Aizdevuma pieteicējam jābūt vismaz 18-21 gadu vecam.
 • Nedrīkst būt kavēti kredīta maksājumi vai izveidojušas parādsaistības.
 • Personai jābūt strādājošai ar regulāriem ienākumiem.

Atbilstot visiem šiem noteikumiem, kredītu iespējams saņemt katru darba dienu no agra rīta līdz vēlam vakaram, taču pieteikumus iespējams iesniegt katru dienu, visu diennakti. Naktī naudas pārskaitījumi netiek veikti, jo to aizliedz likums. Pateicoties iespējai visu aizdevuma noformēšanas procesu veikt attālināti, kredītu varat saņemt, atrodoties jebkurā vietā Latvijā vai pasaulē.

Ātrie kredīti un to darbības principi

Ātrie kredīti sākot no 18-21 gadiem savu nosaukumu ir ieguvuši no šī kreditēšanas veida būtības – kredītņēmējs var iegūt nepieciešamos līdzekļus apmēram 30 minūšu laikā, bet šo aizdevumu ir paredzēts atmaksāt no nākamās algas jeb 30 dienu laikā.

Tomēr šis kredīta veids atšķiras no citiem:

 • Neliela aizdevuma summa – ātrie kredīti tiek piešķirti līdz ~425 eiro apmērā (aizņemoties pirmo reizi, maksimālā kredīta summa parasti nav lielāka par ~300 eiro);
 • Īsāks atmaksas termiņš – ātro kredītu atmaksas termiņš ir no 10 līdz 30 dienām;
 • Nav dalīta maksājuma iespējas – tikai daži no Latvijā esošajiem nebanku kreditoriem piedāvā iespēju šādu aizdevumu atmaksāt pa daļām, parasti kredīta summa ir jāatdod pilnā apmērā vienā maksājumā;
 • Augstākas procentu likmes – pirmie kredīti parasti tiek piešķirti bez procentu maksas, tomēr par nākamo aizdevumu procentu likmes ir krietni augstākas nekā patēriņa kredītiem vai kredītlīnijām;
 • Iespēja pagarināt termiņu – ātro kredītu gadījumā, ja kredītņēmējs nevar atmaksāt aizdevumu noteiktajā laikā, viņam ir iespēja par papildus samaksu pagarināt kredīta atmaksas termiņu, piemēram, uz 30 dienām.

Tātad – ātrais kredīts sākot no 18, 19, 20 un 21 gada vecuma ir ļoti īsa termiņa neliels aizdevums ar salīdzinoši augstu procentu likmi, ja neskaita pirmo kredītu bez procentiem, kuram var pieteikties internetā, aizpildot kredīta pieteikuma anketu.

Pirms aizdevuma noformēšanas ieteicams aplūkot, kredītsaistību noteikumus un aizdevēja mājas lapā pieejamo cenrādi, tādējādi pārliecinoties par izvēlētā aizdevuma piedāvājumu izdevīgumu un piemērotību konkrētajai situācijai.

Ātrais kredīts 2018. gadā jums tiks apstiprināts tikai, ja Jums ir pietiekami lieli oficiāli ikmēneša ienākumi, tātad Jūs esat maksātspējīgs. Noteikti jābūt pilngadīgai personai un ne vecākai par 70 gadiem. Ikviens kreditors noteikti izskatīs Jūsu maksātspēju. Ja visi iepriekš minētie nosacījumi atbilst Jums, tad ātrais kredīts 2018. gadā noteikti tiks apstiprināts. Savukārt, lai aizdevums Jums būtu patiesi draudzīgs, Jums no savas puses jāiegulda mazliet sava laika un jāizskata visi tekošie ātro kredītu piedāvājumi un līguma nosacījumu atvieglojumi.