Kredīta informācija

Ātrie kredīti internetā bez ķīlas un galvojuma. Jaunie klienti var aizņemties bez maksas – atmaksājot tikai tik, cik aizņēmās. Saņem kredītu visātrāk, bez procentiem un citiem liekiem papīriem, kas Tev nebūs nepieciešami, lai pieteiktos kredītam.

Ātrie kredīti no kredītu uzņēmuma noderēs ikvienam, kam nepieciešama ātra nauda. Labākais ir tas, ka ātrie kredīti ir bez maksas – atmaksā tik, cik aizņēmies. Katrs klients, kas atbilst uzņēmuma nosacījumiem var aizņemties vienu reizi par to nemaksājot. Nauda protams ir jāatgriež, bet komisijas un tamlīdzīgas lietas nav jāmaksā. Par reģistrāciju gan ir jāmaksā – 1 cents. Tā ir vienreizēja maksa aizdevējam, kas ļauj identificēt Jūsu bankas kontu.

Atmaksas termiņa pagarināšana

Ātrie kredīti internetā bez ķīlas ar termiņu līdz 30 dienām ar iespēju pagarināt atmaksas termiņu vēl par 7, 14 vai 30 dienām. To var izdarīt, cik vien vēlies, jo pagarināt kredītu var tik reizes, cik vajag. Tas viss ar nosacījumu, ja netiek pārkāpts līgums un citi noteikumi.

SMS Kredīts internetā

SMS kredīts Jums Latvijas iedzīvotājiem, kas apzinās, ka spēs atmaksāt kredītu noteiktajā līguma laikā. Ir tikai pāris nosacījumi, lai pieteiktos un saņemtu kredītu. SMS kredīts internetā ir mūsdienīgs risinājums, kurš pirmajā reizē ir bez maksas.

Aizņemies atbildīgi un izvērtē savas iespējas atmaksāt kredītu ar SMS palīdzību.

Par ātrajiem kredītiem

Izdevīgi ātrie kredīti bez ķīlas un galvojuma ir izdevīgi īstermiņa kredīti internetā, kas dod iespēju saņemt ātru naudu pāris minūšu laikā. Pats labākais ir tas, ka pirmajā reizē ātrie kredīti ir bez maksas, jo par to izmantošanu nav jāmaksā.

Ātrie kredīti internetā bez ķīlas un galvojuma ir atmaksājami vairākos veidos. Tos iespējams atmaksāt divos veidos. Atmaksā kredītu uzreiz vai atliec kredīta atmaksu izmantojot papildpakalpojumu – atlikt kredīta atmaksu. Ātrie kredīti ir atmaksājami internetbankā, uzrādot pa pastu saņemto rēķinu, jebkurā bankā, jebkurā filiālē, visā Latvijas teritorijā, jebkurā Latvijas Pasta nodaļā, kā arī jebkurā Narvesen vai Plus Punkts kioskā.

Aizņemieties atbildīgi un pirms aizņemieties izvērtējiet savas spējas atmaksāt aizdevumu noteiktajā līguma laikā.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *