Kredit 24 kredīts internetā

Ātrais kredīts no credit24 (tautā tiek dēvēts arī par kredit24) 50 Eur uz 30 dienām izmaksās 3,30 Eur, jo galu galā būs jāatmaksā 53 eiro un 30 centi. Ja tie paši 50 Eur tiks ņemti uz 2 mēnešiem, tad komisijas maksa un procenti par šo kredītu būs 6 eiro un 96 centi.

Kredit 24 ātrais kredīts

Kredit 24 ātrais kredīts

Kredit24 jeb Credit24 piedāvā privātpersonām bez ķīlas saņemt ātru īstermiņa aizdevumu. Aizdevuma summa var būt no 50 līdz 4000 eiro un ir atmaksājama 30 dienu līdz 36 mēnešu laikā. Credit24 ir viens no retajiem aizdevējiem, kas izsniedz ātro kredītu uz tik ilgu laiku.

Parasti ātrie kredīti tiek izsniegti uz laiku līdz 30 dienām ar iespēju pagarināt kredīta atmaksas termiņu. Jāpiebilst arī tas, ka visas summas nav iespējams aizņemties uz tik ilgu laiku, kā 36 mēneši. Jo lielāka summa tiek ņemta, jo tiek piedāvāts attiecīgi lielāks atmaksas termiņš. Piemēram, 50 Eur, Jūs varat aizņemties uz maksimālo laiku līdz 6 mēnešiem. Ja tiek ņemti 200 Eur, tad maksimālais termiņš tiek piedāvāts jau 9 mēneši. Sākot no 700 līdz 3000 eiro tiek piedāvāts maksimālais atmaksas termiņš – jau minētie 36 mēneši. Sākot no 2000 Eur līdz 3000 Eur minimālais aizņemšanās termiņš ir 3 mēneši, bet maksimālais termiņš 36 mēneši.

Saprotams Credit24 ātrais kredīts

Credit24 kredītam tiek piemērota gan komisijas maksa, gan procenti. Aizņemšanās tabulā ir redzami aizņemšanās procenti un komisijas maksa. Turpat būs redzama arī gada procentu likme katrai summai, kuru plānojat aizņemties. Galu galā būs redzama arī kopējā aizdevuma atmaksas summa, kuru vajadzēs atmaksāt Credit24 aizdevējam.

Credit24 ātrais kredīts tiek izsniegts vecumā no 18 līdz 70 gadiem. Tas ir ātrais kredīts no 18 gadiem bez ķīlas un galvojuma. Protams Tev jābūt Latvijas Republikas pilsonim vai Latvijas pastāvīgajam iedzīvotājam ar visiem nepieciešamajiem papīriem. Būs vajadzīgi regulāri ienākumi, kas ļauj atmaksāt ātro credit24 kredītu. Tev nedrīkst būs kavēti maksājumi citās iestādēs. Vienam aizņēmējam var būt tikai viens credit24 ātrais kredīts. Ja Tev jau ir paņemts credit24 ātrais kredīts, tad jaunam kredītam varēsi pieteikties, kad būsi atmaksājis veco. Vienam aizņēmējam var būt tikai viens aktīvs credit24 ātrais kredīts internetā. Credit24 aizdevējs var atteikt ātrā kredīta izsniegšanu un patur tiesības nepaskaidrot atteikuma iemeslu.

Kā saņemt ātro kredītu

Lai kļūtu par Kredit24 klientu Jums ir jāreģistrējas. Lai pabeigtu reģistrāciju, Jums ir jāapstiprina reģistrācija pārskaitot 0,01 Eur. Tas nav nekas neparasts, jo reģistrāciju prasa apstiprināt visas ātro kredītu kompānijas. Apstiprini savu lietotāja profilu un piesakies kredit24 kredītam internetā no sava lietotāja profila.

Pieteikties kredītam var jebkurā diennakts laikā, bet klientu apkalpošana un pieteikumu izskatīšana kredītiem notiek katru dienu no 8:00 līdz 22:00. Aizņemieties atbildīgi un izvērtējiet savas spējas atmaksā credit24 ātro kredītu.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *