Kimbi.lv kredītlimits

Kimbi.lv ir salīdzinoši jauns, taču strauji augošs nebanku kreditētāja zīmols, kura piedāvājumu klāstā ietilpst tikai viens vienīgs pakalpojums – kredītlīnija jeb kredītlimits. Pateicoties vienkāršotajam piedāvājumu klāstam, aizdevējs ir spējis koncentrēties uz efektīvas, kā arī klientu vēlmēm un vajadzībām atbilstošas kredītlīnijas izstrādi. Iespējams, ka tieši šī iemesla dēļ Kimbi.lv kredītlīnija šobrīd ir viens no pieprasītākajiem un populārākajiem šāda veida aizdevumiem.

Pieteikties Kimbi.lv kredītlimtam

Pieteikties

Ātri, ērti un elastīgi! Pieteikuma izskatīšana, konta apkalpošana un naudas izsniegšana joprojām bez maksas!

Kā darbojas kredītlimits?

Kredītlimitu varētu dēvēt arī par virtuālo kredītkarti, jo tās darbības princips ir ļoti līdzīgs banku izsniegto kredītkaršu darbībai. Noformējot kredītlīniju, tiek piešķirts kredītlimits, jeb naudas summa, kuru vajadzības gadījumā varat lietot visu uzreiz vai pa daļām. Kad konkrēta kredītlimita daļa izmantota, piemēram, lai segtu neparedzētus izdevumus, par auto remontu vai apmaksātu neierasti lielo rēķinu par komunālajiem maksājumiem, tās pakāpeniska atmaksa jāsāk ar nākamo mēnesi iemaksājot 1. minimālo maksājumu vai lielāku naudas summu, ja to varat atļauties. Iztērēto naudas sumu varat atgriezt vairāku mēnešu garumā, veicot ikmēneša iemaksas aizdevēja bankas kontā. Kredītlimita ietvaros varat aizņemties vairāk kārt, nenoformējot jaunu aizdevumu.

Cik izmaksā Kimbi.lv kredītlimita noformēšana un lietošana?

Gan kredītlimita pieteikuma izskatīšana, gan arī aizdevuma izsniegšana ir pilnībā bez maksas, un, lai to noformētu, nav nepieciešami papildus līdzekļi. Tāpat nav jāmaksā konta uzturēšanas maksa, līdz ar to, kamēr aizdevumu neizmantojat, par to nav jāmaksā. Aizdevuma procentu maksa tiek piemērota tikai par to aizdevuma daļu, kuru esat izmantojis. Kimbi.lv aizdevumam ir fiksēta mēneša procentu likme (10%), kas tiek piemērota par katru aizdevuma izmantošanas mēnesi, līdz izmantotā aizdevuma daļa tiek pilnībā atmaksāta, līdz ar to, jo ātrāk aizdevumu atgriež, jo tas ir lētāks. Jā aizdevums netiek izmantots vai ir pilnībā atmaksāts, par to netiek iekasēta nekāda veida maksa un tas var glabāties kā drošības spilvens neparedzētiem gadījumiem un lielākiem tēriņiem.

Kā pietiekties kredītlīnijai?

Kimbi

Šai kredītlīnijai var pieteikties internetā vai zvanot uz aizdevēja norādīto tālruņa numuru, turklāt to var darīt ikviens, kurš:

  • Ir vecuma robežās no 20 līdz 75 gadiem.
  • Pastāvīgi dzīvo Latvijā un ir tās pilsonis vai nepilsonis ar derīgu uzturēšanās atļauju.
  • Nekavē maksājumus un nav atrodams parādnieku sarakstā,
  • Ir atvēris bankas kontu kādā no Latvijas komercbankām un sasniedzams ar mobilā telefona palīdzību.
  • Spēj pildīt kredītsaistības un atmaksāt plānoto aizdevumu.

Pietikšanās kredītlimitam notiek, izpildot trīs vienkāršus soļus. Vispirms nepieciešams aizpildīt pieteikuma anketu, norādot tajā prasīto informāciju, tad apstiprināt savu identitāti ar bankas starpniecību (identifikāciju iespējams veikt ar interneta bankas starpniecību), kad iepriekšējie soļi izpildīti atliek vien sagaidīt apstiprinājumu un sākt lietot kredītlīniju. Ja konkrētā aizdevuma summa nepieciešama nekavējoties, pēc pirmo divu soļu izpildes, varat norādīt Jums nepieciešamo aizdevuma summu, un saņemtu to nākamo 10 minūšu laikā.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *