Kimbi.lv kā tas darbojas?

Visai bieži masu medijos redzama un dzirdama informācija par kimbi.lv alternatīvo aizdevumu jeb kredītlīniju, tāpēc pienācis laiks noskaidrot, kā tas darbojas un vai šis piedāvājums patiešām ir izdevīgs?

Nebanku kreditētāju zīmols Kimbi.lv piedāvā kredītlīniju, kas pēc savas būtības ir tā pati kredītkarte tikai virtuālā formā. Jautāsiet kāpēc tad vienkārši neizvēlēties kredītkarti? Atbilde ir pavisam vienkārša, par kredītkarti ir jāmaksā konta uzturēšanas maksa, kas nebūt nav tik maza, kā varētu šķist, turklāt tiek iekasēta maksa arī par kartes atjaunošanu un vēl citām darbībām, bez kurām iespējams iztikt virtuālās kredītkartes gadījumā.

Kimbi

Kimbi.lv piedāvātā kredītlīnija tiek piešķirta bez noformēšanas maksas, turklāt nav jāmaksā arī par konta uzturēšanu. Tā kā aizdevuma apkalpošana notiek virtuāla vidē, speciāli Jums ieveidotā kontā, nav nepieciešama taustāma norēķinu karte un šim mērķim iespējams izmantot jau Jums esošo bankas karti. Noformējot šo kredītlīniju, jāmaksā ir tikai par aizdevuma izlietoto daļu, jeb naudas summu, kuru reāli esat iztērējis. Maksa par šo summu ir fiksēta un tie ir 10% par katru aizdevuma lietošanas mēnesi. Kā jau varētu noprast aizdevuma atgriešanu iespējams veikt ar ikmēneša maksājumu palīdzību, ar iemaksu lielumu nosakot atmaksas termiņa garumu, taču jāņem vērā, ka jo ātrāk kredītu atgriezīsiet, jo mazāku summu nāksies pārmaksāt.

Noformējot kredītlīniju, Jums tiek piešķirts konkrēts kredītlimits, kura ietvaros varat aizņemties vienu vai vairākas reizes, taču, ja aizdevumu neizmantojat, tas var glabāties kā drošības spilvens nebaltām dienām un neparedzētiem maksājumiem, jo kamēr to neizmanto, par to nav jāmaksā.

Kimbi.lv kredītlīnijas priekšrocības un trūkumi

Iespējams, ka Kimbi.lv lielākais trumpis ir tas, ka konkrētais aizdevēja zīmols piedāvā tikai vienu pakalpojumu, kuru tas izstrādājis līdz pat niecīgākai detaļai, tādējādi ļaujot klientam aizņemties droši, ātri un ērti. Noformējot kredītlīniju, aizdevējs savu klientu vienmēr informē, par veiktajām darbībām, maksājumu termiņiem un kārtību, kā arī citām aktuālam lietām, tādējādi rūpējoties par savu klientu un tā kredītsaistībām. Noteikti pie priekšrocībām jāmin arī iespēju ar aizdevēju sazināties gan darbadienās, gan brīvdienās no plkst. 7.00 rītā līdz 23.00 vakarā. Sazināties iespējams gan telefoniski, gan elektroniski.

Kā galveno trūkumu, noteikti jāmin aizdevuma dārdzība, aizņemoties ilgtermiņā. Kredītlīnija ir radīta, kā īstermiņa izdevums, tāpēc, ja plānojat aizņemties ilgtermiņā, aizdevumu atmaksājot vairāku gadu garumā, šis būs visai dārgs un visticamāk arī neizdevīgs variants.

Kā noformēt kredītlīniju?

Pieteikties

Kredītlīniju iespējams noformēt jau šodien, veicot dažus pavisam vienkāršus soļus.

Lai noformētu aizdevumu:

  • Jāaizpilda pieteikuma anketa, kas atrodama aizdevēja mājas lapā,
  • Jāapstiprina bankas konts un personība ar internetbankas starpniecību,
  • Jāgaida apstiprinājums un jāievada nepieciešamā aizdevuma, summa, gadījumā, ja aizdevumu vēlaties lietot jau šobrīd.

Esi gudrākais kredītlīnijas aizņēmējs – aizņemies atbildīgi gan rītā, gan vakarā!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *