Kimbi 60 dienas bez procentu maksas

Kredītlīnija gandrīz 2 mēnešus bez maksas? Kimbi.lv kredītlīnija ir tieši 60 dienas bez procentu maksas!

Kimbi

Kimbi.lv piedāvā jaunajiem klientiem Kredītlīniju līdz 1500.00 EUR un pirmās 60 dienas ar 100% atlaidi  procentu maksai.
  • Piedāvājums ir spēkā tikai jaunajiem klientiem piešķirtās kredītlīnijas ietvaros
  • 60 dienas ar 100% atlaidi procentu maksai tiek piemērotas ar brīdi, kad tiek veikta pirmā naudas izmaksa piešķirtās kredītlīnijas ietvaros
  • Izsniegtās naudas atmaksai ir jāveic minimālais ikmēneša maksājums
  • Ja aizdevums tiek atmaksāts 60 dienu laikā, tad jāatdod tik, cik aizņēmies
  • Pēc 60 dienām kopš pirmās naudas izmaksas par izsniegtā aizdevuma lietošanu tiek piemēroti procenti (procentu likme tiek noteikta Speciālajos Līguma noteikumos, procentus aprēķina par katru aizdevuma izmantošanas dienu)
  • Minimālā maksājuma summa ir 20 EUR
  • Atlaide ir spēkā, ja tiek ievēroti līguma noteikumi

Pieteikties

Atbildīgs kredītņēmējs vienmēr, neskatoties uz jebkuru neparedzēti radušos situāciju, meklēs risinājumu, lai godprātīgi turpinātu kredīta atmaksu. Un nopietni domājošs kredītņēmējs arī vienmēr paturēs prātā, kad nemaksājot godprātīgi savu aizņēmumu, viņš iekļūs kredīta reformā, līdz ar to turpmāk jebkādas kredītsaistības šim kredītņēmējam tiks liegtas līdz brīdim, kamēr viņš nesegs savu parādu ar visiem soda procentiem. Arī soda procenti kredīta maksājumu kavējumiem nav mazi, tā kā nesarežģīsim sev un saviem tuviniekiem dzīvi un aizņemsimies atbildīgi!

Aizņemoties atbildīgi, Jūs vienmēr būsiet vinnētājs, jo atrisināsiet savu tā brīža finansiālo problēmu un neieslīgsiet lielā naudas summas pārmaksā. Ņemot vērā kredītņēmēju izlaidību un nenopietno attieksmi pret paņemto kredītu, kreditori pēdējo gadu laikā veikuši daudz uzlabojumus šajā jomā, lai pasargātu sevi un kredītņēmēji kļūtu atbildīgāki un patiesi aizņemtos atbildīgi.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *