Kas var saņemt kredītu pret auto ķīlu

Ir tikai dažas prasības, lai varētu saņemt kredītu pret auto ķīlu vienas dienas laikā. Šajā gadījumā tiek vērtēts Jūsu auto. Tas nozīmē, ka nepastāv nekādi ierobežojumi, lai varētu aizņemties kredītu par to garantējot ar Jūsu auto.

Mogo kredīts pret auto ķīlu

Iesniedz pieteikumu ar internetā un saņem naudu vienas dienas laikā – tik vienkārši var aizņemties kredītu no Mogo. Pieteikuma iesniegšana aizņems tikai dažas minūtes, bet atbilde tiks sniegta 30 minūšu laikā.

Kādam ir jābūt auto?

Nav svarīgi, kāda ir auto marka, krāsa vai virsbūves tips, jo tiek pieņemti gan auto, gan cita tehnika (piem., kvadrocikli). Auto vecums būs svarīgs, jo kredītu pret auto ķīlu var saņemt tie auto īpašnieki, kuru auto nav vecāks par 20 gadiem. Jūsu auto ir nepieciešama aktīva TA (transportlīdzekļa tehniskā apskate) un OCTA apdrošināšana. Kredītu var saņemt tikai auto īpašnieks. Tas nozīmē, ka auto pret kuru vēlaties saņemt kredītu ir jābūt reģistrētam uz Jūsu vārda.

Pret kādu auto var saņemt kredītu:

  • Auto ne vecāks par 20 gadiem;
  • Auto ar OCTA apdrošināšanu;
  • Auto bez līzinga saistībām;
  • Auto ar aktīvu TA;

Kā notiek kredīta atmaksa?

Tu vari atmaksāt kredītu izvēlētajā termiņā vai pirms termiņa. Atmaksājot kredītu pirms termiņa, nebūs jāmaksā soda procenti un nebūs nepatīkamu pārsteigumu. Atmaksājot kredītu pirms termiņa, kredīta procenti būs jāatmaksā tikai par faktisko kredīta izmantošanas laiku. Mogo ir pretimnākošs aizdevējs! Ja Tev gadīsies nonākt situācijā, kad nespēj atmaksāt kredītu, tad laikus sazinies ar Mogo, lai Tu kopīgi varētu rast risinājumu! Viens no risinājumiem var būt – kredīta atmaksas termiņa pagarināšana. Visi kredīta maksājumi jāveic atbilstoši līgumā norādītajam grafikam. Tāpat saņemsi atgādinājumus par ikmēneša maksājumiem SMS veidā savā telefonā.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *