Kas var saņemt ātro kredītu

Ātro kredītu internetā var saņemt Latvijas iedzīvotāji, kas atbilst aizdevēja nosacījumiem. Ātro kredītu aizdevējiem ir tikai dažas prasības, lai klients varētu saņemt ātro kredītu savā bankas kontā. Ja esi jauns klients, tad izvēlies aizdevēju, kurš izsniedz pirmo kredītu bez maksas, lai varētu aizņemties īpaši izdevīgi – bez procentiem.

Pirmais kredīts bez procentiem tiek saukts par kredītu bez maksas. Šo kredīta veidu var saņemt jaunie klienti, kuri aizņemas pie izvēlētā aizdevēja bez maksas. Tas ir ātrā kredīta veids, kas tiek izsniegts bez procentiem un komisijas maksas. Aizņemoties pirmo kredītu bez maksas, termiņa beigās jāatmaksā tikai tā naudas summa, kura tika paņemta – bez papildus maksas par kredīta izmantošanu. Jums tikai atliek izvēlēties ātro kredītu aizdevēju, kurš izsniedz pirmo kredītu bez maksas.

Kā notiek naudas saņemšana

Ātro kredītu aizdevējs izsniedz kredītu klientam, pārskaitot to uz klienta bankas kontu, uzreiz pēc tam, kad klients ir izpildījis nepieciešamās darbības. Klientam ir jāizpilda reģistrācija, jāapstiprina bankas konts un jāizpilda citas darbības, ja tādas tiek prasītas. Ar pārskaitījuma veikšanas brīdi uzskatāms, ka klients ir saņēmis kredītu (naudu) savā bankas kontā.

Lai pieteiktos kredītam, klientam ir jābūt mobilajam telefonam un kontam bankā. Piesakoties kredītam, klientam ir jāaktivizē savs lietotāja profils, pārskaitot Eur 0,01 (1 cents – vienreizējs maksājums) uz aizdevēja bankas kontu.

Pirms iesniedz pieteikumu kredītam, izvērtē savas iespējas atmaksāt naudu tā, lai nepārkāptu līguma nosacījumus un nekavētu kredīta atmaksu.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *