Kas piedāvā ātro kredītu no 18 gadu vecuma

Ne visi kredītdevēji piedāvā kredītu no 18 gadiem. Patiesību sakot, tādu ir mazākā daļa. Tas tāpēc, ka 18 gadu vecumā lielākajai daļa iedzīvotāju vēl nav pastāvīgu ienākumu. Taču ko neizsniedz vieni, izsniedz otri, un Latvijā vēl joprojām ir atrodami kredītdevēji, kas izsniedz kredītu no 18 gadiem. Šajā rakstā apskatīsim to, kuri kredītdevēji Latvijā piedāvā kredītu personām no 18 gadu vecuma.

Kredītdevēji, kas piedāvā ātro kredītu no 18 gadu vecuma

Ātrais kredīts

  • SMSCredit.lv

SMSCredit.lv ir populārākais ātro kredītu sniedzējs Latvijā, kas arī piedāvā kredītu sākot no 18 gadu vecuma (uz nenoteiktu laiku no 20 gadiem). SMSCredit.lv vienmēr ir bijis uzdevumu augstumos, nodrošinot pieejamu un ērtu apkalpošanu un neaizmirstot par labdarību. Vairākās aptaujās SMSCredit.lv ir finišējis kā populārākais SMS kredīta sniedzējs Latvijā. Vienīgais mīnuss ir tāds, ka, tā kā tur jau ir reģistrējusies vērā ņemama Latvijas daļa, 1. aizdevumu bez procentiem var dabūt tikai retais…

  • Credit24

Credit24 arī piedāvā aizņemties ātro kredītu no 18 gadu vecuma, un summā līdz 4000 eiro. Taču, kaut arī šāds piedāvājums eksistē, tas ir pieejams tikai cilvēkiem ar regulāriem ienākumiem. Pozitīvi – liela summa, samērīgi procenti un ilgs atmaksas termiņš; negatīvi – mazas iespējas saņemt no 18 gadu vecuma, jo retajam tādā vecumā ir pastāvīgi ienākumi.

Likumu maiņa

Likums paredz, ka, aizdodot vairāk kā 142.29 eiro, kredītdevējam jāizvērtē klienta maksātspēja, taču tagad parādījusies iniciatīva, kas paredz, ka maksātspēja būs jāizvērtē arī aizdodot mazākas summas par šīm. Kā ziņo “Dienas Bizness”, Ekonomikas Ministrija piedāvā šos “griestus” samazināt, liekot kredītdevējiem izvērtēt klienta maksātspēju jebkurā gadījumā.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *