Kas nepieciešams, lai saņemtu ātro kredītu?

Tev nepieciešams tikai mobilais telefons, bankas konts un e-pasta adrese, lai varētu saņemt ātro kredītu internetā tikai 15 minūšu laikā.

Bankas konts

Ātrais kredīts tiek pārskaitīts uz Tavu bankas kontu, kurš tika norādīts reģistrācijas laikā. Jauniem klientiem (aizņemoties pirmoreiz) jāveic bankas konta identifikācija. To var izdarīt pārskaitot Eur 0.01 no reģistrācijas laikā norādītā bankas konta uz kredīta sniedzēja bankas kontu. Tas nozīmē, ka aizņemoties pirmo reizi, nepieciešams bankas konts un viens cents, kuru nepieciešams pārskaitīt uz kredīta sniedzēja bankas kontu.

Mobilais telefons

Tev būs nepieciešams mobilais telefons, lai pieteiktu ātro kredītu. Uz mobilo telefonu saņemsi visu svarīgo informāciju, kas saistīta ar ātro kredītu.

E-pasta adrese

Tev būs nepieciešams savs e-pasts, lai pieteiktu ātro kredītu. Uz e-pastu saņemsi visu svarīgo informāciju, kas saistīta ar ātro kredītu. Ja Tev nav savs e-pasts, tad izveido to dažu minūšu laikā gmail.com, inbox.lv, live.com un citur. Jāpiebilst arī tas, ka Tavs e-pasts būs Tavs lietotāja vārds, kad ielogosies savā lietotāja profilā, lai pieteiktu ātro kredītu un apskatītu aktuālo informāciju.

Kredīti salīdzināšanas tabulā ir norādīti nejaušā secībā un aizdevēji augstākās pozīcijās nevar tikt uzskatīti par ieteicamākiem vai izdevīgākiem. Kurš no pievienotajiem aizdevējiem ir piemērotākais Jūsu situācijā? Tas jāvērtē Jums! Aizņemieties apdomīgi, izvērtējot savas iespējas kredītu atmaksāt.

Piedalīties diskusijā par šo rakstu:

Copyright © 2018 Ātrais kredīts, visas tiesības paturētas.