Kas nepieciešams, lai saņemtu ātro kredītu?

Tev nepieciešams tikai mobilais telefons, bankas konts un e-pasta adrese, lai varētu saņemt ātro kredītu internetā tikai 15 minūšu laikā.

Bankas konts

Ātrais kredīts tiek pārskaitīts uz Tavu bankas kontu, kurš tika norādīts reģistrācijas laikā. Jauniem klientiem (aizņemoties pirmoreiz) jāveic bankas konta identifikācija. To var izdarīt pārskaitot Eur 0.01 no reģistrācijas laikā norādītā bankas konta uz kredīta sniedzēja bankas kontu. Tas nozīmē, ka aizņemoties pirmo reizi, nepieciešams bankas konts un viens cents, kuru nepieciešams pārskaitīt uz kredīta sniedzēja bankas kontu.

Mobilais telefons

Tev būs nepieciešams mobilais telefons, lai pieteiktu ātro kredītu. Uz mobilo telefonu saņemsi visu svarīgo informāciju, kas saistīta ar ātro kredītu.

E-pasta adrese

Tev būs nepieciešams savs e-pasts, lai pieteiktu ātro kredītu. Uz e-pastu saņemsi visu svarīgo informāciju, kas saistīta ar ātro kredītu. Ja Tev nav savs e-pasts, tad izveido to dažu minūšu laikā gmail.com, inbox.lv, live.com un citur. Jāpiebilst arī tas, ka Tavs e-pasts būs Tavs lietotāja vārds, kad ielogosies savā lietotāja profilā, lai pieteiktu ātro kredītu un apskatītu aktuālo informāciju.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *