Kas izsniedz SMS kredītu bez darba vietas

Ir tāda lieta, ka bez darba vietas kredīts netiek izsniegts. Noteikumi ir spēkā un tos nepieciešams ievērot visiem Latvijas kredītdevējiem! Raksts nav aktuāls!

Latvijā bezdarbs vēl aizvien ir ap 16 procentiem darbspējīgo iedzīvotāju vidū. Nekas iepriecinošs, piekritīsit. Taču, pat ja pašlaik neesat nodarbināts vai strādājat gadījuma darbus, jūs varat saņemt SMS kredītu, tāpat kā jebkurš cits, kam ir darbs ar noslēgtu līgumu.

Kredītdevēji, kas izsniedz SMS kredītu

  • Vivus.lv – lielākais aizdevums

Vivus.lv izsniedz kredītu apjomā līdz pat 1500 eiro. Vivus.lv izsniedz kredītu termiņā no 1 līdz 24 mēnešiem, kas principā ir vairāk patēriņa kredīts, nevis SMS kredīts. Šis kredīts ir pieejams no 19 (uz nenoteiktu laiku no 20 gadiem) līdz 75 gadu vecumam, kā arī nedrīkst būt pārkāptas parādsaistības.

  • ViaSMS – ātrākā apkalpošana

ViaSMS ir plašs darbalaiks un ātra pieteikumu apstrāde. Kredītu saņemt pēc pietiekšanas vari apmēram 10 minūšu laikā. Kredītu var pieteikt jebkurā diennakts laikā, bet naudu var saņemt tikai banku darba laikā.

  • SMSCredit.lv un Ferratum – gadu prove

SMSCredit.lv un Ferratum ir starp vecākajiem SMS kredīta sniedzējiem Latvijā -taisnību sakot, Ferratum ir pirmais ātro kredītu sniedzējs Latvijā, darbību sācis 2007. gadā. Bez tam, SMSCredit.lv atbalsta labdarības portālu labiedarbi.lv, ziedojot 50 centus no katra noformētā kredīta labo darbu iniciatīvai.

Visiem šiem kredītiem ir kopīgs arī tas, ka kredītu var saņemt 10-15 minūšu laikā. Kredītu nevarēsit saņemt, ja ir kavēti maksājumi kādi kredītmaksājumi.

Kāpēc kredītu izsniedz bez lielām prasībām?

Kaut arī nestrādājošajiem it kā nav ienākumu, daudzi nestrādājošie saņem pabalstus – pensiju, bezdarbnieku pabalstus, invaliditātes pabalstu, u.t.t. – vai arī nestrādā tikai likuma acīs, vai strādā sezonālu darbu. SMS kredīts nodrošina to, ka arī šīs grupas var aizņemties naudu sev tīkamā veidā.

Bez tam, arī strādājošajiem bieži vien nav viegli bez liekas jezgas – t.i., jautājumiem no šefa un kolēģiem – saņemt izziņu no darba, ja kredītdevējs nepiedāvā iesniegt bankas izrakstu. Prasība pēc izziņas noteikti darītu SMS kredītu mazāk pievilcīgu, tāpēc daļa SMS kredīta sniedzēju izvēlas vienkārši nediskriminēt nevienu un kredītu izsniegt arī cilvēkiem bez darba vietas.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *