Kas izsniedz ātro kredītu no 18 gadu vecuma

Ātrais kredīts no 18 gadiem – kas piedāvā ātro kredītu no 18 gadiem? Kaut arī to, ka ātro kredītu izsniedz no 18 gadu vecuma, varētu ilgi apspriest no ētikas viedokļa, dažreiz vienkārši “vajag un viss”. Šajā rakstā apskatīsim pāris kredītdevējus, kas izsniedz kredītu personām no 18 gadu vecuma, sniedzot informāciju par svarīgāko, kas jāzina par šiem kredītdevējiem.

Kas izsniedz ātro kredītu no 18 gadu vecuma

  • SMSCredit.lv – izdari labu darbu, aizņemoties kredītu

Viens no lielākajiem kredītu sniedzējiem Baltijas valstīs, kas starp citu, par katru noformēto kredītu ziedo 0.5 Eur labdarības portālam “Labie Darbi”. SMSCredit.lv izsniedz kredītu personām no 18 (uz nenoteiktu laiku no 20 gadiem) līdz 75 gadu vecumam.

  • Sohocredit – pirmais kredīts bez procentu maksas tagad no 20 gadu vecuma

Sohocredit arī ir viens no ātro kredītu celmlaužiem, kas, tāpat kā vairums kredītdevēju mūsdienās izsniedz pirmo kredītu bez procentiem personām no 20 gadu vecuma.

  • Credit24 – ilgāks kredīta atdošanas termiņš

Paņemot kredītu Credit24, jūs varat to atmaksāt daudz vēlāk, kā pierasts pie citiem kredītdevējiem. Credit24 izsniedz kredītu sākot no 18 gadu vecuma, bet garākais termiņš, kurā kredītu atdot, ir 36 mēneši. Šis kredīts būs piemērotāks priekš lielākām summām.

Kas izsniedz ātro kredītu no 18 gadu vecuma

Aizņemies atbildīgi

“Aizņemies atbildīgi” ir slavena klišeja, kas cilvēkus vairs neattur no pārsteidzīgiem lēmumiem – vai arī nekad nav atturējusi. Cilvēkus vairāk iespaido stāsts, bet stāstu par tiem, kas nepadomāja vai tiešām vajag aizņemties, ir daudz. “Sestdienas” 27. jūlija – 2. augusta numurā varam lasīt par Ilzi, kuras 19 gadus vecais dēls bez saviem ienākumiem aizņēmās 200 latu, bet viņai šīs dēla izdarības dēļ vajadzēja atmaksāt jau 400 latu. Varam tikai minēt, cik ir līdzīgu, bet nepublicētu gadījumu, kad pārsteidzīgi lēmumi par ātro kredītu ir atstājuši tālejošas sekas gan cilvēku finansēs, gan dzīvēs, gan attiecībās ar tuvākajiem.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *