Kas ir SMScredit

SMScreditSMSCredit.lv ir viens no vadošajiem un arī tautā pazīstamākajiem ātro kredītu izsniedzējiem Latvijā. Tā kā uzņēmums ir pazīstams un jau sevi pierādījis nebanku kredītu nozarē, tas garantē arī lielāku datu drošību, jo uzņēmumam ir svarīgi nezaudēt savas pozīcijas tirgū, tieši tāpēc tiek darīts viss, lai klients būtu apmierināts.

SMScredit.lv ātrais kredīts

SMScredit.lv ātrais kredīts ir bez procentiem, ja aizņematies no šī aizdevēja pirmo reizi. Bez procentiem kredīts nozīmē iespēju atdot tieši tik pat lielu summu, cik aizņēmāties, nemaksājot aizdevuma procentus vai komisijas maksu. Aizņemoties pirmo reizi jums ir iespēja saņemt summu līdz 300 Eur, ar katru nākošo reizi summa, ko varat aizņemties kļūst lielāka.

Lai aizņemtos naudu atliek izpildīt tikai 3 vienkāršus soļus, turklāt to izpilde aizņems vien dažas minūtes no jūsu dārgā laika.

Lai pieteiktos kredītam ir jāreģistrējas kredītu devēja mājas lapā. Reģistrēties ir nepieciešams tikai vienu reizi, pēc reģistrācijas jums ir izveidots īpašs klienta konts, kurā varēsiet redzēt savu kredītu vēsturi šajā uzņēmumā.

Kā aizņemties ātro kredītu pie SMScredit.lv

Pēc reģistrācijas jums ir vairākas izvēles iespējas, paziņot par jums vēlamo kredīta summu un atmaksas termiņa ilgumu.

  • Piesaki kredītu internetā autorizējoties SMScredit.lv mājas lapā izveidotājā klienta kontā. Izvēlies vēlamo summu un atmaksas termiņu un klikšķini uz apstiprinu.
  • Sūti SMS uz tālruņa numuru 157 minot Summu, termiņu, paroli. Lai saņemtu naudu nosūtot SMS, jums iepriekš ir jāreģistrējas SMScredit.lv mājas lapā.
  • Saņem naudu piezvanot uz numuru 67333990, pirms zvana tāpat, kā sūtot SMS ir jāreģistrējas SMScredit.lv mājas lapā.

Viens no SMScredit.lv ātrā kredīta lielajiem plusiem ir tas, ka to ir iespējams saņemt arī nestrādājošiem ar regulāriem ienākumiem. Lai iepriekš minēto plusu izmantotu veiksmīgi, būtu kārtīgi jāapsver savas iespējas aizņēmumu atmaksāt, jo, lai gan uzņēmumā tiek piedāvāta iespēja pagarināt apmaksas termiņu piemaksājot nelielu summu, visu nomaksājot laikā jūs ietaupīsit naudu un neradīsiet sev liekus uztraukumus.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *