Kas ir kredīta kalkulators

Kredīta sniedzēja piedāvātais kredīta kalkulators palīdzēs aizņemties ātrāk un ērtāk. Kredītu kalkulators Jums uzrāda izvēlēto naudas summu un atmaksas termiņu.

Kādu naudas summu vēlies? Uz cik dienām vēlies aizņemties? Kredītu kalkulators dod iespēju aizņemties tādu naudas summu, kāda ir nepieciešama. Pats izvēlies kredīta summu un termiņu (piemēram, 88 Eur uz 22 dienām).

Par kredīta kalkulatoru

Kredīta kalkulators uzrāda arī visas pārējās svarīgās lietas. Bīdot līniju uz labo pusi, kura uzrāda, cik daudz naudas Jūs gribat aizņemties, tā parādīs, cik daudz naudas klients var aizņemties pirmajā, otrajā, trešajā, ceturtajā reizē. Tas tāpēc ka pirmajā reizē Tu vari aizņemties noteiktu naudas summu. Pirmais kredīts ir bez maksas – atmaksā tik, cik aizņēmies (to vajadzētu uzrādīt kredīta kalkulatoram). Ja kredītu būsi atdevis savlaicīgi un nebūsi pārkāpis līguma nosacījumus, otrajā reizē Tu varēsi aizņemties lielāku naudas summu nekā pirmajā reizē.

Tavs kredīta kalkulators

Labajā malā kredīta kalkulators uzrādīs, cik liels ir Tavs kredīts, cik liela ir komisija un cik kopā būs jāatmaksā. Ja aizņemies pirmo reizi, tad komisija būs 0.00 Eur, jo pirmais kredīts ir bez maksas. Turpat būs redzams datums līdz kuram kredīts būs jāatmaksā. Labajā malā pašā apakšā kredīta kalkulatorā būs redzama pagarināšanas maksa un trīs termiņi – 7 dienas, 14 dienas, 30 dienas. Pagarinājums ļauj atlikt kredīta pamatsummas atmaksu. Ieskaiti kredīta pagarinājuma maksu, ko uzrāda kredīta kalkulators un Tavs kredīta atmaksas termiņš tiks pagarināts uz 7, 14 vai 30 dienām. Ātrā kredīta atmaksu drīksti pagarināt tik daudz reizes, cik vēlies, ja vien neesi pārkāpis kredīta līguma nosacījumus.

Aizņēmējam ir tiesības pieteikties ātrajam kredītam neierobežotu skaitu reižu. Ar katru reizi aizņēmējam ir pieejamas daudz lielāks naudas summas – To uzrāda arī kredīta kalkulators.

Tas ir moderns un mūsdienīgs kredīta kalkulators, kas izveidots tā, lai klientam būtu pēc iespējas ērtā izmantot piedāvātos pakalpojumus. Ātrais kredīts ir saņemams pat 10 minūtēs, jo viss ir skaidri saprotams un ir patiesi ērta aizņemšanās ar mūsdienīgo kredīta kalkulatoru. Pirms aizņemies, izvērtē savas iespējas atmaksāt.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *