Kas ir Kimbi.lv kredītlīnija

Īstermiņa kredīti internetā šobrīd ir ļoti populārs risinājums brīžos, kad Tev ir nepieciešama nauda īsā laikā. Nebanku kreditori ir padarījuši šāda veida aizdevumus ērti pieejamus un ātri noformējamus, tādēļ tos iegūt ir ievērojami vieglāk nekā tradicionālos banku aizdevumus. Šobrīd nebanku kreditori, paralēli savam izplatītākajam aizdevumu veidam – ātrajiem kredītiem – , piedāvā jaunu pakalpojumu – kredītlīnija, kas strādā līdzīgi banku kredītkaršu principam. Viens no lielākajiem šāda aizdevuma piedāvātājiem ir kreditors Kimbi.lv, tādēļ apskatīsim, kā darbojas Kimbi.lv kredītlīnija un kas Tev kā potenciālajam kredītņēmējam ir jāzina par to.

Pirmais solis – pieteikšanās

Pieteikties

Tad, kad esi nolēmis, ka Kimbi.lv kredītlīnija būs Tev piemērotākais aizdevuma veids, Tev būs nepieciešams reģistrēties, izveidojot savu profilu, kā arī aizpildīt kredīta pieteikuma anketu, norādot vispārīgo informāciju par sevi un savu finansiālo situāciju. Tev būs jānorāda:

  • Vārds, uzvārds, personas kods;
  • Informācija par ienākumiem un izdevumiem;
  • Bankas konta numurs;
  • Tālruņa numurs un kontaktinformācija.

Otrais solis – izvēlies aizdevuma lielumu

Pēc reģistrēšanās, nākamajā solī Tev būs jānorāda nepieciešamais aizdevuma lielums. Kimbi.lv kredītlīnija ir aizdevums līdz 1500 eiro, tomēr atveries divas lietas:

  1. Aizņemies tikai tik, cik Tev ir nepieciešams – arī tad, ja kreditors, izvērtējot Tavu pieteikumu, piedāvā aizņemties maksimālo summu, apstiprini tikai tik, cik Tev ir nepieciešams;
  2. Kimbi.lv kredītspeciālisti izvērtē visus kredīta pieteikumus un kredītņēmēju finansiālās situācijas, tādēļ, piesakoties maksimālajai summai, nav garantēts, ka tā arī tiks piešķirta. Kimbi.lv kredītlīnija 1500 eiro apmērā Tev tiks piešķirta, ja Tev nebūs citu kredītsaistību, kā arī Tavs ienākumu un izdevumu līmenis būs atbilstošs.

Trešais solis –paraksti līgumu un apstiprini piedāvājumu

Pēc tam, kad būsi aizpildījis kredīta pieteikuma anketu un norādījis vēlamo aizdevuma summu, Tev būs jāizlasa kredīta līgums un jānorāda, ka esi iepazinies ar visiem nosacījumiem un tos saproti. Šo soli neuztver vieglprātīgi – izlasi visu kā nākas!

Pēc tam Tavā Kimbi.lv profilā tiks atsūtīts piedāvājums – cik liels kredītlimits Tev var tikt piešķirts. Ja piedāvājums Tevi apmierinās, Tev tas būs jāapstiprina, un pēc apmēram 10 minūtēm Tavā kontā tiks ieskaitīta nauda.

Ceturtais solis – kredītlīnijas atmaksa

Kimbi.lv kredītlīnija paredz to, ka aizdevumu Tu vari izmantot pa daļām, piemēram, ja esi aizņēmies 500 eiro, bet iztērējis tikai 200, procenti būs jāmaksā tikai iztērētajiem 200 eiro. Šajā gadījumā mēneša procentu likme ir 10% par izmantoto aizdevuma daļu.

Paralēli procentu maksai Tev katru mēnesi būs jāsedz arī aizdevuma pamatsumma, kurai tiek piemērots dilstošais maksājums – sākumā maksājums ir lielāks, bet pēc laika tas samazinās.

Kredītlīnija ir labs risinājums brīžos, kad nepieciešami papildus līdzekļi, tomēr vienmēr izvērtē aizdevuma nepieciešamību un savu maksātspēju!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *