Kas ir Ferratum

FerratumFerratum ir kompānija ar stāžu, jo kredītu jomā darbojas jau kopš 2005. Gada. Kad aptuveni pirms gada vairāki no nebanku aizdevējiem beidza pastāvēt vai bija nestabili, Ferratum saglabāja savas stabilās pozīcijas un šobrīd jau darbojas 20 dažādās pasaules valstīs. Šī vēsture liecina vienīgi par to, ka uzņēmums ir stabils un līdz ar to arī uzticams un aizņemoties naudu nepastāv iespēja, ka jūsu personiskie dati varētu nonākt 3. Personas rīcībā.

Kam pieejams Ferratum ātrais kredīts

Ferratum ātrais kredīts ir pieejams ikvienai personai vecumā no 21 līdz 75 gadiem. Šo kredītu varat saņem arī tad, ja esat students vai, ja jums nav patstāvīgas darba vietas. Kredīta atmaksas termiņa ilgums ir no 10 līdz 45 dienām.

Pirmais kredīts bez maksas

Tādā gadījumā ja Ferratum ātro kredītu aizņematies pirmo reizi, jums tiek piedāvāta īpaša iespēja to saņemt bez procentiem, jeb atmaksāt tieši to pašu naudas summu ko aizņēmāties un ne centa vairāk.

Ferratum ātrais kredīts Latvijas pasta nodaļās

Ja jums ir nepieciešamība aizņemties skaidru naudu un jūs dzīvojat tālu no vietas, kurā pieejams bankas automāts, tādā gadījumā jums ir iespēja saņemt Ferratum ātro kredītu tuvākajā pasta nodaļā skaidras naudas veidā.

Ferratum ātrais kredīts

Ferratum ātrais kredīts ir iespēja ērti un ātri aizņemties naudu jebkurā dzīves situācijā, tāpēc ir vērts šo iespēju paturēt prātā arī tad, ja šobrīd jūs nenomāc naudas grūtības. Aizņemoties no nebanku aizdevēja jūs nemocīs nepatīkamā sajūta, kas bieži vien rodas lūdzot naudu no draugiem vai paziņām, turklāt tas ir arī lielisks veids kā savas naudas grūtības pārvarēt, paturot tās noslēpumā no citiem.

Saņemt naudu no Ferratum

Saņemt naudu jūs varat gan internetā gan arī ar SMS palīdzību no sava mobilā telefona, tas nozīmē, ka aizņemties varat atrodoties jebkurā vietā. Naudas saņemšana nesagādā nekādu piepūli un aizņem pavisam nelielu laika brīdi, turklāt jums nekur nav jādodas, līdz ar to tiek ietaupīta nauda, kas tiktu iztērēta ceļā uz kādu no kreditēšanas iestāžu birojiem.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *