Kas ir Credit24

Credit24 ātrais kredīts ir kļuvis par pazīstamāko un 2012. Ganā saņēmis Finanšu nozares balvu, kā uzslavētākais pakalpojums. Atsaucību cilvēku vidū tas varētu būt guvis pateicoties savai pieejamībai. Credit24 ātro kredītu ir iespējams saņemt visdažādākajās vietās tai skaitā Latvijas pasta nodaļās un veikalu tīkla Maxima veikalos, kas atzīmēti ar 2x vai 3x.

Credit24 ātrais kredīts

Protams, arī Credit24 tāpat kā citus ātros kredītus ir iespējams saņemt arī internetā, un to saņemšana neprasa daudz laika vai piepūles, turklāt interneta priekšrocības sniedz iespēju saņemt naudu no jebkuras vietas, kurā atrodaties un jums ir pieejams interneta pieslēgums.

Kredīta saņemšanas secība ir sekojoša:

  • Jūs autorizējaties savā lietotāja kontā credit24 mājas lapā, ja šāda kontu vēl neesat izveidojis tad jums tas ir jāizdara spiežot pogu reģistrēties
  • Kad esat autorizējies lietotāja kontā aizpildiet no jums prasīto informāciju
  • Izvēlaties jums vēlamo aizdevuma summu
  • Noslēdziet līgumsaistības
  • Visbeidzot saņemiet naudu savā bankas kontā

Kā nelielu mīnusu Credit24 ātrajam kredītam varētu minēt to, ka jaunajiem klientiem, kas naudu no šī aizdevēja aizņemas pirmo reizi netiek piešķirts pirmais kredīts bez maksas, taču tā kā Credit24 piedāvātās procentu likmes ir salīdzinoši zemas, tas nerada lielu kaitējumu un klienti var būt apmierināti.

Credit24 ātrais kredīts līdz Eur 4000

Credit24 ir viens no retajiem aizdevējiem, kas ātrajam kredītam piedāvā summu līdz 4000 Eur, tāpēc izvēle par labu šim aizdevējam noteikti būs tad, ja jums ir nepieciešama lielāka naudas summa. Piedāvājot lielākas naudas summas tiek piedāvāti arī ilgāki atmaksas termiņi – liedz pat 36 mēnešiem.

Lai saņemtu ātro kredītu jums nav nepieciešam ķīla vai galvotājs, bez kā neiztikt bankā, tieši tāpēc credit24 ir risinājums brīžiem, kad nauda ir nepieciešama steidzami un nav laika gaidīt. Credit24 ir viens no tiem kredītu devējiem, pie kuriem ir iespējams saņemt aizdevumu arī tad, ja jums nav patstāvīgas darba vietas, taču ir regulāri ienākumi.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *