Kāpēc tieši SMS kredīti kļūst tik populāri?

Tā kā aizdevēji ir kļuvuši jūtīgāki pret iespēju, ka kredītņēmēji varētu neatmaksāt parādu, finanšu pakalpojumu nozarē ir izstrādāta jauna tirgus niša. Daudzi uzņēmumi tagad piedāvā zemas vērtības SMS kredītus ilgtermiņa kredītu vietā. Kāpēc tieši SMS kredīti kļūst tik populāri? Zemāk tiek sniegti trīs iemesli.

Vienkārša reģistrēšanās SMS kredītam

Pieteikšanās SMS kredītam ir paredzēta, cik vien tas ir iespējams, kā vienkāršs process. Cilvēkiem, kuri vēlas pieteikties kredītam, ir jāiesniedz pamata dati, ieskaitot vārdu, uzvārdu, vecumu, adresi un citu informāciju. Gandrīz visi SMS kredītu sniedzēji pieprasa, lai pieteikumu iesniedzēji būtu, bet pastāv iespēja aizņemties SMS kredītu bez darba vietas, jo šādu SMS kredītu izsniedz vairāki aizdevēji.

Maksimāli vienkārša reģistrācija internetā vēl vairāk uzlabo vieglumu, ar kuru cilvēks var pieteikties SMS kredītu pakalpojumam. Internets Latvijas Republikā ir kļuvis par daudzu cilvēku izvēli, kuri vēlas veikt finansiālus darījumus internetā, tāpēc ir tikai atbilstoši, ka SMS kredītam var pieteikties internetā.

Tūlītējs kredīta apstiprinājums, viegla naudas saņemšana

Aizdevēji šobrīd ir mazāk dāsni nekā pirms vairākiem gadiem, pirms kreditēšanas krīzes. SMS kredītu sniedzēji ir izņēmums, jo to mērķis ir sniegt salīdzinoši zemas naudas summas klientiem, kuri var atmaksāt parādus 30 dienu laikā ar iespēju pagarināt atmaksas termiņu.

Pēc apstiprināšanas kredīts ir pieejams klientam gandrīz uzreiz – parasti dažu minūšu laikā tiek pārskaitīts uz klienta personīgo bankas kontu. Kad klients sūta SMS īsziņu no sava mobilā telefona, pieprasot naudu, kredīta sniedzējs pārbauda lietotāja datus un, ja tos apstiprina, veic naudas pārskaitījumu uz bankas kontu. Klientam tad būtu jāsaņem īsziņa, kurā paskaidrots, ka līdzekļi tikuši nosūtīti uz viņa bankas kontu. Lai saņemtu SMS kredītu internetā, nepieciešams reģistrēties aizdevēja mājas lapā!

Elastīgi atmaksas termiņi

Trešais iemesls, kāpēc SMS kredītu sniedzēji Latvijā šobrīd ir tik populāri, ir tas, ka atmaksas termiņi parasti ir ļoti elastīgi. Vairums aizdevēju piedāvā atmaksas termiņu līdz pat 30 un vairāk dienām, lai klienti varētu apmaksāt kredītus sev ērtā laikā. Ja klients vēlas atmaksāt parādu ātrāk, aizdevēju vairākums sniegs viņam iespēju to izdarīt, kā arī neiekasēs procentus par atlikušajām kredīta atmaksas dienām.

Populārs SMS kredīts

Ar SMS kredīta palīdzību nav iespējams iegādāties jaunu automašīnu vai nomaksāt hipotēku, bet tas var sniegt palīdzību klientiem, kuri cīnās, lai tiktu galā ar īstermiņa finansiālajām grūtībām.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *