Kāpēc atteica ātro kredītu

Ne visi Latvijas iedzīvotāji var saņemt ātro kredītu internetā bez ķīlas un galvojuma. Ātrais kredīts netiek izsniegts dažādu iemeslu dēļ. Turpini lasīt, lai uzzinātu, kāpēc tiek atteikts ātrais kredīts no Latvijas vadošajiem aizdevējiem.

Tu esi parādnieku reģistros. Ja Tev ir kavēti kredīta maksājumi un bojāta kredīta vēsture, tad diemžēl ātro kredītu nevarēsi saņemt. Tev jābūt nevainojamai kredīta vēsturei, lai varētu saņemt ātro kredītu. Ir atsevišķi gadījumi, kad tiek izsniegts ātrais kredīts ar sliktu kredīta vēsturi. Katrs klients tiek vērtēts individuāli. Ja Tev ir bojāta kredīta vēsture, tad būs ļoti grūti saņemt kredītu no kredītu sniedzējiem.

Norādīti kļūdaini dati. Katrs klients veic reģistrāciju aizdevēja mājas lapā. Ja tiek norādīti kļūdaini dati, aizdevējs ātro kredītu izsniegt nevarēs. Aizpildi visus prasītos laukus uzmanīgi, lai netiktu pielaistas kļūdas reģistrācijas laikā.

Vecums. Kredītu sniedzējiem ir noteikts vecums, kādā var saņemt ātro kredītu. Ja esi jaunāks vai vecāks par aizdevēja norādīto vecumu, kurā tiek izsniegts kredīts, tad kredītu nevarēsi saņemt, jo neatbilsti kredīta sniedzēja nosacījumiem. Katram kredītu sniedzējam ir savi nosacījumi, kādā vecumā var saņemt kredītu.

Nav atmaksāts kredīts. Ja neesi atmaksājis iepriekšējo ātro kredītu, tad jaunu nevarēsi saņemt. Vienam klientam drīkst būt viens aktīvs ātrais kredīts. Tev drīkst būt ātrais kredīts citur, bet nedrīkst būt kavēti kredīta maksājumi un pārkāptas parādsaistības. Nākošo ātro kredītu pie viena un tā paša aizdevēja varēsi saņemt pēc 7 dienām, ja būs vajadzība pēc ātrā kredīta.

Citas prasības, lai varētu saņemt ātro kredītu

Tev būs vajadzīgs bankas konts, mobilais telefons un e-pasts. Ja Tev nebūs bankas konts un aktīvs mobilais telefons, nevarēsi pieteikties un saņemt naudu. Ātrais kredīts internetā tiek pārskaitīts uz bankas kontu. Tev jāatver bankas konts, lai aizdevējs varētu pārskaitīt kredīta summu. E-pastu vari izveidot tepat internetā bez maksas. Ja Tev jau ir e-pasts, tad reģistrē savu e-pastu un saņem naudu dažu minūšu laikā.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *