Kāpēc aizņemties no Bino.lv

Ātrais kredīts ir īstermiņa aizdevums, kuru paredzēts atmaksāt, saņemot nākamo algu. Šī aizdevuma vienkāršība un ērtā iegūšana ir nodrošinājusi to, ka tas ir pieejams ikvienam – gan jaunietim, kas vēl studē, gan jau strādājošam cilvēkam, gan arī cilvēkiem, kas sasnieguši pensijas vecumu. Ātrie kredīti pēdējo gadu laikā ir ieguvuši lielu popularitāti, galvenokārt tādēļ, ka tos var izmantot jebkurā dzīves situācijā. Bino.lv ir jauns spēlētājs nebanku sektorā, kas saviem jaunajiem un esošajiem klientiem piedāvā ātros kredītus. Apskatīsim 4 būtiskākos iemeslus, kāpēc Bino.lv ātrais kredīts var būt piemērots tieši Tev.

Bino.lv ātrais kredīts ir ērti pieejams

Bino akcija 2017

BINO

Lai pieteiktos Bino.lv ātrajam kredītam, Tev nav nepieciešams iesniegt neskaitāmus dokumentus un aizpildīt dažādas veidlapas. Pieteikšanās process ir pavisam vienkāršs:

  • Ieej Bino.lv mājaslapā un norādi, cik lielu aizdevumu un uz cik ilgu laiku vēlies saņemt;
  • Reģistrējies, norādot informāciju par sevi, ieskaitot vārdu, personas kodu, dzīvesvietas adresi, kā arī ienākumu un izdevumu līmeni;
  • Pārskaiti reģistrācijas maksu 0.01 eiro apmērā uz Bino.lv norādīto bankas kontu.

Pēc šo 3 soļu izpildes Bino.lv kredītspeciālisti izskatīs Tavu pieteikumu un 10 minūšu laikā sniegs atbildi par to, vai un cik liels ātrais kredīts Tev tiks piešķirts.

Tieši ērtā un ātrā aizdevuma iegūšana padara šo kredīta veidu par labu risinājumu gadījumos, kad jātiek galā ar pēkšņām finansiālām problēmām.

Bino.lv ātrais kredīts var tikt izmantots jebkuram mērķim

Atšķirībā no bankām, kurās, lai pieteiktos aizdevumam, Tev ir jānorāda naudas izmantošanas mērķis, nebanku kreditori ātro kredītu gadījumā to neprasa. Tomēr Tev būtu jāapzinās to, ka ātros kredītus vajadzētu izmantot tikai ārkārtas gadījumos, piemēram, kad nepieciešams saremontēt mašīnu vai iegādāties zāles. Jauna apģērba vai piektdienas izklaižu finansēšanai šo aizdevuma veidu nav ieteicams izmantot.

Bino.lv ātrais kredīts ir ar zemām izmaksām

Lai gan ātrajiem kredītiem ir augstākas gada procentu likmes nekā jebkuram cita veida aizdevumam, ir nepieciešams atcerēties, ka ātrie kredīti ir paredzēti īstermiņa izmantošanai, un, ja Tu atdod visu kredīta summu noteiktajā laikā, Tev piestādītā procentu maksa nebūs pārmērīgi liela.

Bino.lv ātrā kredīta izmaksas ir šādas:

  • Aizņemoties pirmo reizi, kredīts tiek piešķirts bez komisijas maksas – atdot vajadzēs tikpat lielu summu, kādu būsi aizņēmies;
  • Aizņemoties atkārtoti, komisijas maksa būs atkarīga no aizdevuma summas, piemēram, aizņemoties 300 eiro uz 30 dienām, maksa par aizdevuma izmantošanu būs 26.4 eiro.
Ātro kredītu ir ērti pārvaldīt

Reģistrējoties Bino.lv mājaslapā, Tev tiks izveidots savs profils, kurā Tu jebkurā brīdī varēsi apskatīt sava aizdevuma statusu, nākamā maksājuma datumu un lielumu, kā arī nepieciešamības gadījumā par papildus samaksu varēsi pagarināt kredīta atmaksas termiņu.

BINO

Aizņemies atbildīgi, izvērtējot savas iespējas aizdevumu atmaksāt noteiktajā termiņā!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *