Kāpēc aizņemties kredītu pret auto ķīlu

Mogo kredīts pret auto ķīlu var būt izdevīgs kredīts vai vienīgā iespēja, kur aizņemties kredītu bez apgrūtinošām prasībām.

Pieteikties kredītam pret auto ķīlu:

Aizņemties kredītu pret auto ķīlu

Atbildi par kredīta piešķiršanu var saņemt tikai 30 minūšu laikā, bet kredītu iespējams saņemt pat vienas dienas laikā. Nekavējies un piesakies Mogo kredītam pret garantiju auto ķīla un jau pavisam drīz saņemsi naudu un varēsi turpināt braukt ar savu auto.

Kam izdevīgs kredīts pret auto ķīlu?

Tas var būt izdevīgs ikvienam interesantam, kura īpašumā atrodas auto ar aktīvu TA, OCTA apdrošināšanu un auto ne vecāku par 20 gadiem. Tas tāpēc ka šis kredīta sniedzējs nepatur auto pie sevis, bet aizņēmējs var turpināt lietot auto. Šis kredīta veids var būt lielisks risinājums, ja Jums ir nepieciešama steidzami nauda, bet nevēlaties izmantot citus kredīta veidus vai aizņemties no radiem, draugiem vai paziņām. Mogo uzņēmums vēsta, ka šo kredītu izmanto arī auto īpašnieki,  kuri vēlas pārdot savu auto. Piesakot savu auto kā garantiju Mogo, klients saņem 90% no tā vērtības uzreiz, bet pēc kredīta saņemšanas turpina tirgot savu auto un braukt, jo auto netiek paturēts.

Kredīts pret auto ķīlu ir viens no ātrākajiem, ērtākajiem un drošākajiem veidiem, kā tikt pie naudas īsā laika posmā.  Lai saņemt šo kredītu, Jums nav nepieciešami ne oficiāli ienākumi, ne darba vieta, jo garantija ir auto. Tā var būt viena no iespējām, kā saņemt kredītu īsā laikā. Piesakot kredītu, rūpīgi izvērtējiet savas iespējas atmaksāt kredītu!

Kāpēc kredīts pret auto ķīlu ir populārs?

  • Transporta līdzeklis paliek Jūsu lietošanā arī pēc kredīta noformēšanas;
  • Tiesības pirms termiņa dzēst kredītu bez soda procentiem;
  • Tiesības saņemt kredītu bez darba vietas;
  • Individuāla pieeja katram klientam;
  • Profesionāla apkalpošana ikvienam klientam;

Pirms piesakies kredītam pret auto ķīlu, labi apdomā savu lēmumu. Ir svarīgi neaizmirst par atbildīgu aizņemšanos un izvērtēt savas iespējas atgriezt kredītu. Pirms parakstiet līgumu ar kredīta aizdevēju, rūpīgi izlasiet līguma nosacījumus un neskaidrību gadījuma – nekavējoties sazinieties ar kredīta sniedzēju, kurš izsniedz kredītu pret Jūsu transportlīdzekļa ķīlu.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *