Kam noder ātrie kredīti?

Ātrie kredīti ir mūsdienīgs veids, kā tikt pie naudas, taču bieži vien sastopamies ar izteikumiem – tas ir kredīts tikai nabagajiem, nabago kredīts, u.t.t. Šajā rakstā mēģināsim kliedēt mītus, apgalvojot, ka ātrais kredīts noderīgs arī citām iedzīvotāju grupām.

Kādiem cilvēkiem noder ātrie kredīti?

  • Pašnodarbinātie;
  • Sezonāli strādnieki – ceļu būvnieki, mežstrādnieki, skolotāji (viņiem algu izmaksā jūnija beigās un tad augustā);
  • Citiem cilvēkiem, kam regulāri pietrūkst līdzekļu līdz algai;
  • Cilvēkiem, kuriem nav iespējas vai pietiekamu ienākumu, lai veiktu uzkrājumus.
  • Jebkurā situācijā, kad vajag naudu.

Ātrais kredīts

Kā redzams, ne visus pašnodarbinātos, ne ceļu būvniekus īsti neiedomājamies, kad runājam par nabadzīgām ļaužu masām. Cita lieta, ka skolotājiem, protams, tāpat trūkst atalgojuma, tāpat noteikti arī ceļu būvniekiem – bet kuram gan netrūkst?

Vai ātrais kredīts iespējams pie lielām algām?

Jā, ātrais kredīts populārs arī valstīs, kuras nenosauktu par nabadzīgām. Piemēram, Lielbritānijā ātrā kredīta devēja Wonga reklāmas redzamas ik uz stūra – vismaz televīzijā noteikti, – turklāt tur ātrie kredīti tiek regulēti savādāk, nekā pie mums. Ātrais kredīts, saprotams, pievilcīgāks tiem iedzīvotājiem, kuriem radušās pēkšņas finansiālās grūtības, taču tādas var gadīties arī ar 1000 eiro algu. Tāpat arī Lielbritānijā – lielākais vairums no klientiem patiešām ir no tiem, kuriem bankas neizsniedz kredītus, taču tas nenozīmē, ka viņi aizņemas bezatbildīgi, viņiem vienkārši nav tik daudz ienākumu.

Aizņemieties kredītus atbildīgi

Aizņemties atbildīgi nav tikai vārdu salikums. Atbildīgi aizņemties nozīmē veikt noteiktas darbības, lai pārliecinātos, vai esat spējīgs kredītu atdot. Tas nozīmē izrēķināt ikmēneša ienākumu pārpalikumu un neaizņemties, ja tas nav lielāks par kredīta summu. Tas nozīmē arī aizņemties tikai tad, ja tas patiešām nepieciešams – nevis ceļojumam, bet zobārstam, auto remontam, slimnīcai vai kam citam, kas patiešām nepieciešams.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *