Kādiem mērķiem izmantojams ātrais kredīts?

Kādiem mērķiem izmantojams ātrais kredīts, un vai tas ir uzticams?

Lai gan plaši apspriests medijos un redzēts neskaitāmās televīzijas reklāmās, ātrais kredīts joprojām raisa daudz jautājumu ikvienam, kurš plāno aizņemties. Vai šāds aizdevums ir drošs un nenāksies krietni pārmaksāt, kā iespējams aizņemties un kuru no daudzajiem aizdevējiem izvēlēties? Tie ir daži no populārākajiem jautājumiem, uz kuriem turpinājumā meklēsim atbildes.

Tūlītējs risinājums neatliekamām finanšu vajadzībām

Saņemt ātro kredītu

Nebanku kredītdevēju aizdevums jeb ātrais kredīts ir populārs un plaši izmantots risinājums īstermiņa naudas problēmām. Tas domāts brīžiem, kad finanšu grūtības piemeklējušas negaidīti un maksājums ir neatliekams (automašīnas remonts, medicīniskie izdevumi u.c.), taču brīvu naudas līdzekļu konkrētajā brīdī nav.

Salīdzinot ar tradicionālajiem banku aizdevumiem, ātrie kredīti sniedz šādas priekšrocības:

 • Vienkārši piesakāmi internetā vai ar SMS palīdzību;
 • Reģistrācija neaizņem daudz laika un naudu var ātri saņemt savā kontā;
 • Pieejami arī kredīti bez procentu maksājumiem;
 • Tiek piešķirti bez ķīlas vai galvojuma;
 • Pieejami brīvdienās.

Ātrais kredīts – kā aizņemties gudri un droši?

Lai kredīts palīdzētu veiksmīgi atrisināt pēkšņās naudas grūtības un tā atmaksa nesagādātu papildu problēmas, pirms aizņemšanās jāpieņem pārdomāts lēmums. Lai aizņemtos apdomīgi un izdevīgi, noderīgi būs šādi ieteikumi:

 • Godīgi novērtējiet personīgos ienākumus – pirms aizņemšanās rūpīgi izvērtējiet, vai kredīta summu noteiktajā termiņā varēsiet atdot. Būtiski ievērot, lai plānotā kredīta kopējais maksājums nepārsniedz 20% vai maksimums 30% no ikmēneša ienākumiem;
 • Aizņemieties vien tik, cik nepieciešams – mēdz pastāvēt vilinājums aizņemties nedaudz vairāk, taču izvēlieties tikai tādu summu, kāda konkrētajā brīdī ir patiesi nepieciešama;
 • Uzmanīgi iepazīstieties ar noteikumiem – ir svarīgi izpētīt visus līguma nosacījumus un noteiktās procentu likmes;
 • Nepārmaksājiet un izvēlieties izdevīgāko piedāvājumu – ir noderīgi salīdzināt ātro kredītu variantus, pievēršot uzmanību akcijas un atlaižu piedāvājumiem, īpaši svētku laikā. Nekavējieties izmantot arī bezprocentu kredīta iespējas, kas nozīmē, ka jāatmaksā būs vienīgi tik, cik aizņēmāties!
Risiniet sarežģītas situācijas vienkārši!

Pieņemot lēmumu par ātrā kredīta iespēju, tālākās formalitātes nav sarežģītas. Sākotnēji nepieciešams veikt reģistrāciju izvēlētā aizdevēja mājaslapā. Turpinājumā jāiesniedz kredīta pieteikums savā profilā, norādot nepieciešamo summu un atmaksas termiņu. Visbeidzot varat sagaidīt naudu savā bankas kontā jau 15 minūtēs pēc pieteikuma iesniegšanas un Jūsu maksātspējas izvērtēšanas.

Kā pasaudzēt savu finanšu veselību?

Ātro kredītu aizdevēji

Būtiski atcerēties, ka ātrais aizdevums nav piemērots risinājums ieilgušu naudas problēmu risināšanai, tostarp, lielu parādu segšanai vai cita ātrā kredīta atmaksai. Lai nenonāktu situācijās, kurās arī ātrais kredīts vairs nevar palīdzēt, saudzējiet savu finanšu veselību! Lai to darītu, ikdienā jāpatur prātā abi stūrakmeņi labas finanšu situācijas saglabāšanai:

 • Saprātīgi tēriņi;
 • Iekrājumu veidošana.

Ja nepieciešama ātrā finanšu palīdzība, ieskatieties aizdevumu piedāvājumos! Nepārmaksā un izvēlies uzticamu aizdevēju!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *