Kā vasarā izvairīties no ātrajiem kredītiem

Ātrie kredīti

Vasara ir laiks, kad cilvēki vēlas atpūsties, izklaidēties, ceļot. Lai gan pastāv ļoti daudz un dažādas atpūtas iespējas, kas neprasa lielus līdzekļus, lielai daļai cilvēku vasaras atpūta un piedzīvojumi izmaksā daudz. Tieši šādos gadījumos cilvēki bieži pievēršas papildus naudas līdzekļu iegūšanai jeb ātrajiem kredītiem, tomēr, lai pilnvērtīgi izbaudītu silto laiku un garos vasaras vakarus un nenonāktu kredītsaistību gūstā, ir vērts ņemt vērā dažus ieteikumus, kas ļaus ietaupīt līdzekļus, atpūšoties no sirds.

Izbaudi atvaļinājumu mājās

Vasara ir atvaļinājumu un ceļojumu laiks, tomēr nav noslēpums, ka dažāda veida ceļojumi prasa samērā lielus izdevumus, īpaši ģimenēm ar bērniem. Ceļa, viesnīcu, ēšanas izdevumi var pārvērst pat 3 dienu braucienu par diezgan dārgu pasākumu, kuru var būt grūtības apmaksāt un kā dēļ ģimenes galva var vēlēties meklēt ārēju finansiālu palīdzību – ātros kredītus internetā. Lai nenonāktu šādā situācijā, pārmaiņas pēc atvaļinājumu var baudīt arī, paliekot Latvijā, piemēram:

  • Sauļojoties un baudot nesteidzīgas dienas pie jūras vai kāda ezera;
  • Izejot vakara pastaigā pa Vecrīgu un baudot brīvdabas koncertus pilsētā;
  • Sarīkojot pikniku parkā;
  • Atpūšoties kādā no atpūtas laukumiem.

Šīs izklaides neprasīs lielus līdzekļus, tomēr ļaus izbaudīt brīvo dienu burvību. Kā zināms, ātrajiem kredītiem ir raksturīgas augstas procentu likmes, tādēļ tos nevajadzētu izmantot tādu lietu kā ceļojumu finansēšanai.

Uz darbu bez mašīnas

Liela daļa strādājošo brauc uz darbu ar mašīnu, tomēr nav noslēpums, ka degvielas cenas kļūst arvien augstākas un līdz ar to braucieni uz darbu – dārgāki. Vasarā droši var izmantot citus pārvietošanās veidus, kā, piemēram, velosipēdu, kas ļaus ne tikai ietaupīt naudu, bet arī uzlabot fizisko veselību. Ātrajiem kredītiem cilvēki bieži piesakās tādēļ, ka nevar saplānot pareizi savus ikdienas tēriņus, tādēļ jebkuri ietaupītie līdzekļi var palīdzēt neplānotās situācijās.

Samazini elektrības patēriņu

Siltie un saulainie vasaras vakari var ļaut ievērojami samazināt elektrības patēriņu – gaismas neslēgšana iekšā līdz pat vēlam vakaram, televizora neskatīšanās, brīvā laika pavadīšana ārā, grāmatu lasīšana, sauļošanās pie jūras. Šīs visas nodarbes ļauj elektrības patēriņu samazināt pat uz pusi un tādā veidā ietaupīt.

Uzkrājumu veidošana ir svarīga, bet ja nepieciešams aizņemties – dari to atbildīgi

Neatkarīgi no tā, kādi ir vasaras plāni, līdzekļu taupīšana, samazinot naudas summu, kas ir jāmaksā par komunālajiem rēķiniem, un, pārdomājot izdevumus dažādām aktivitātēm, pat tikai dažu mēnešu garumā var dot ļoti labus rezultātus – vasaras beigās var tikt uzkrāti līdzekļi visam nākamajam gadam, kas ļaus izvairīties, piemēram, no ātrajiem kredītiem, un palīdzēs plānot personīgo budžetu daudz veiksmīgāk. Ātrajiem kredītiem var pieteikties ātri un tos var iegūt tikai dažu stundu laikā, un tie var būt noderīgi dažādās situācijās, tomēr tos nevajadzētu izmantot neplānotu, nepārdomātu un dārgu pirkumu veikšanai.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *