Kā tikt vaļā no paņemtā aizdevuma

Kredīta pieteikums & apstiprinājumsNeapdomīgi noformēts aizdevums, kuru nespējat atmaksā iepriekš noteiktajā laikā, var radīt nopietnas problēmas, tāpēc jau laicīgi vajadzētu domāt par atbrīvošanos no tā.

Gadās arī tā, kad pienāk mirklis, kad cilvēkiem ir radušās problēmas atmaksāt aizdevumu vai līzinga saistības. Šādā situācijā ir svarīgi saglabāt vēsu prātu. Jums būtu nekavējoties jāsazinās ar aizdevēja klienta apkalpošanas daļu, lai noskaidrotu iespējamos risinājumus šai problēmai. Varianti ir vienmēr! Tie vienmēr ir tiem, kuri meklē iespējamos risinājumus.

Viens no variantiem, kā atgriezt aizdevumu, nesabojājot savu kredītvēsturi un neiecērtot milzīgu robu šī brīža finansēs, ir jau laicīgi vienojoties ar aizdevēju par aizdevuma atmaksas termiņa pārskatīšanu un tā pielāgošanu Jūsu šī brīža situācijai, tas nozīmē, ka aizdevējs Jums varētu piedāvāt sadalīt aizdevuma atmaksu vairākos nelielos ikmēneša maksājumos vai piešķirt kredīta brīvdienas, kuru laikā Jūs varētu nostabilizēt savu finansiālo situāciju un sarūpēt līdzekļus aizdevuma atmaksai.

Ja ar aizdevēju nav iespējams vienoties un neviens no tā piedāvātajiem variantiem neatvieglo Jūsu situāciju un nepalīdz atdot aizdevumu, meklējiet iespēju aizdevumu refinansēt vai apvienot aizdevumus, ja tādi ir vairāki. Kredīta refinansēšana jeb pārfinansēšana ļauj iegūt labākus kredītsaistību nosacījumus, zemākas procentu likmes un Jums vēlamo aizdevuma atmaksas termiņu, savukārt aizdevumu apvienošana ļaus veikt aizdevumu atmaksu ar vienas konkrētas mēneša maksas palīdzību un iegūt daudz zemāks procentu likmes, līdz ar to arī Jūs mazāk pārmaksāsiet par aizdevuma izsniegšanu.

Kā pēdējo variantu, kas ļautu tikt vaļā no aizdevuma var izvērtēt privātpersonas maksātnespējas pieteikšanu, taču šis variants būs izdevīgs vien patiešām lielu un neatmaksājumu aizdevumu gadījumā, turklāt piesakot maksātnespēju, Jūs vairs nevarēsiet saņemt aizdevumus, kā arī pastāv iespēja, ka zaudēsiet daļu savas mantas.

Šie ir tikai daži no iespējamajiem risinājumiem, kad radusies problēma ar kredītsaistību veiksmīgu atmaksu.

Aizņemieties atbildīgi!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *