Kā saņemt ātro kredītu no SMScredit

Ātro kredītu var saņemt Latvijas valsts iedzīvotājs, kurš ir vismaz 20 gadus vecs un nav vecāks par 75 gadiem. Lai saņemtu ātro kredītu Jums nedrīkst būt kavētu kredīta maksājumu vai pārkāptu parādsaistību.

Kredīta saņemšanai Tev nav vajadzīgi nekādi dokumenti, galvotājs. Lai saņemtu ātro kredītu nepieciešams konts, kādā no Latvijas bankām, lai uz to varētu pārskaitīt naudu. Tāpat būs nepieciešams mobilais vai fiksētais tālrunis.

Kā pieteikt ātro kredītu

Autorizējies savā SMScredit.lv lietotāja profilā, izvēlies kredīta summu un atmaksas termiņu un spied uz pogas – „Apstiprināt”. Tev vēl nav savs lietotāja profils? Reģistrējies SMScredit.lv un izpildi iepriekš minētās darbības. Ja esi jauns lietotājs, tad pirmais ātrais kredīts tiks izsniegts  bez procentiem – varēsi atdod tik, cik aizņēmies.

Izpildot iepriekš minētās darbības – Pēc brīža saņemsi īsziņu ar kodu, kurš Tev ir jāievada koda laukā savā lietotāja profilā.

Otrs variants, lai saņemtu ātro kredītu – Sūti SMS no tālruņa numura, kuru norādīji reģistrējoties.

Īsziņa jāsūta uz norādīto numuru, kurā jāraksta šādi dati, šādā secībā:

  • Eur summa termiņš parole Īsziņas
  • paraugs: Eur 100 30 ātrais12
  • Paraugā ir redzams: Ātrais kredīts Eur 100  uz 30 dienām ar paroli ātrais12.

Un visbeidzot trešais variants, lai saņemtu ātro kredītu. Pēc reģistrācijas vai autorizācijas Tev jāzvana uz norādīto telefonu, lai varētu vienoties cik daudz naudas un uz cik ilgu laiku Tu vēlies aizņemties.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *