Kā samazināt tēriņus un ietaupīt naudu?

Viens no izdevīga aizdevuma noteikumiem ir pēc iespējas mazāka kredīta summa, ko būs viegli atmaksāt. Lai gan ātrie kredīti var būt līdz pat 1000 eiro apmērā, vienmēr ir vērts padomāt, vai var samazināt vajadzīgo summu. Ja Jums ir nepieciešams iegādāties mājas vai dārza preces, sadzīves tehniku, jaunu mobilo telefonu, pirms pieteikšanās aizdevumam pameklējiet izdevīgus piedāvājumus.

Parasti lētāk visdažādākās preces var iegādāties:

Naudas maks, nauda

  • interneta veikalos. Iepirkšanās tiešsaistē ļauj ietaupīt būtisku naudas summu, bet preču klāsts parasti ir lielāks, nekā lokālajos tirdzniecības centros;
  • ar klientu lojalitātes karšu palīdzību. 10 – 15% atlaide var būt noderīga, ja plānojat iegādāties dārgu preci vai preces vairumā, tāpēc izmantojiet šo iespēju;
  • izpārdošanās. Lai vienmēr zinātu, kad un kur norisinās akcijas un īpašie piedāvājumi, sekojiet Jūsu mīļāko interneta veikalu un tirdzniecības centru kontiem sociālajos tīklos.

Kad būsiet atradis labāko un izdevīgāko preces piedāvājumu, varēsiet pieteikties konkrētajai aizdevuma summai. Tirgus izpēte neprasa daudz laika, bet ļauj būtiski ietaupīt uz kredīta izmaksām. Sekojot šiem padomiem ikdienā, Jūs varēsiet samazināt tēriņus un sākt veidot uzkrājumus, lai pēkšņā situācijā ātrie kredīti vairs nebūtu vajadzīgi.

Kā atpazīt izdevīgu kredīta variantu?

ZUZ ātrie kredīti

Ātrie kredīti darbojas pēc līdzīga principa, taču kredīta detaļas pie dažādām kredītkompānijām atšķiras. Lai atrastu Jums izdevīgāko piedāvājumu, pievērsiet uzmanību:

  • pirmā kredīta nosacījumiem. Daži aizdevēji piedāvā jaunajiem klientiem aizdevumu ar 100% komisijas maksu. Tas nozīmē, ka kredītam netiek piemērota procentu likme, un Jūs atdosiet tikpat, cik aizņēmāties. Šāda aizdevuma summa parasti nav liela, un bezprocentu kredīts ir piemērots nelieliem ikdienas tēriņiem;
  • atmaksas termiņam. Jo lielāka ir kredīta summa, jo rūpīgāk jāplāno tā atmaksa. Nosakiet tādu termiņu, kas ir adekvāts Jūsu ienākumiem, jo dažiem cilvēkiem ērtāk ir veikt nelielas iemaksas, citi spēj atmaksāt lielu summu pāris mēnešu laikā.

Izdevīgu kredīta variantu var atrast, izmantojot mājaslapas, kur tiek salīdzināti nebanku kredītdevēji. Izmantojot kredītu salīdzināšanu, Jūs redzēsiet kopējo tirgus ainu un ietaupīsiet savu laiku.

Ātrie kredīti var palīdzēt tikai pamatotā situācijā. Ja bez papildu naudas summas radīsies lielākas izmaksas un pasliktināsies dzīves līmenis, ir vērts apsvērt pieteikšanos aizdevumam. Aizņemieties atbildīgi un vienmēr samērojiet kredīta summu ar saviem ienākumiem!

One Reply to “Kā samazināt tēriņus un ietaupīt naudu?”

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *