Kā reģistrēties SMS kredītam

Dodies uz ZUZ.lv sākuma lapu šeit un salīdzini ātro kredītu piedāvājumus. Kad esi salīdzinājis ātro kredītu piedāvājumus, noklikšķini uz pogas „Saņemt naudu”. Tālāk Tu nonāksi izvēlētā aizdevēja mājas lapā, kurā varēsi pieteikties SMS kredītam.

Izvēlies SMS kredīta aizdevēju

Kā reģistrēties SMS kredītam

Ja esi jauns klients, tad Tev būs jāizpilda vienkārša reģistrācija, lai saņemtu SMS kredītu tikai dažu minūšu laikā.

Ja esi esošs klients, tad Tev būs jāielogojas savā lietotāja profilā, lai pieteiktos kredītam internetā dažu minūšu laikā.

Piesaki kredītu sev ērtā veidā

1. Piesaki kredītu internetā! Reģistrējies vai ielogojies un piesaki ātro kredītu internetā. Kad esi izvēlējies kredīta summu un termiņu, spied uz pogas „Saņemt kredītu” un apstiprini pieprasījumu.

2. Sūti SMS (SMS kredīts)! No tālruņa numura, kuru esi norādījis reģistrējoties sistēmā, sūti SMS pieprasījumu , lai saņemtu ātro kredītu.

3. Piezvani aizdevējam! Kad esi reģistrējies sistēmā, no jebkura tālruņa numura piezvani un pastāsti, cik vēlies aizņemties.

Ātrais kredīts nebūs piemērots, ja:

Kad ātrais kredīts nebūs piemērots

Jums nav regulāru ienākumu, ar kuriem segt kredīta atmaksu. Šāda tipa kredīti jāatmaksā ātri, lai tie nenestu papildus izdevumus jūsu ikmēneša budžetā.

Ja gatavojaties izmantot līdzekļus azartspēlēm. Azartspēļu parādi jau paši par sevi ir sarežģīta problēma un, tādējādi ātrais kredīts priekš azartspēlēm nesīs tikai papildus problēmas.

Jūs pamanāt, ka aizņematies arvien biežāk, lai nosegtu iepriekšējā radītos izdevumus, tajā pašā laikā cīnoties ar savu primāro izdevumu segšanu.

Jūs aizņematies naudu, lai dotos ceļojumā, jo nevarat to atļauties neaizņemoties. Ātrie kredīti ir jāatmaksā ātri un tāpēc tie Jums radīts papildus finansiālās problēmas, kad atgriezīsieties no ceļojuma.

Jūs izmantosiet šo naudu, lai iegādātos dāvanas, kuras citkārt nevarētu atļauties.

Jūs izmantosiet šos līdzekļus, lai izkļūtu no parādiem. Lielu parādsaistību gadījumā, ātrais SMS kredīts tikai pievienosies pārējām jūs parādu problēmām.

Līdzekļi tiks izmantoti, lai iegādātos vēlamo, nevis vajadzīgo. Papildus lietām jāveido iekrājumi. Nav vērts riskēt ar savu finansiālo stabilitāti nevajadzīgas lietas dēļ.

Neizmantojiet ātros kredītus, ja Jums ir pieejami citi finanšu avoti.

Ja aizņemsies SMS kredītu gudri, tad tas būt labs palīgs īstermiņa problēmu risināšanai. Sekojiet šiem punktiem, kad labāk ātro kredītu neaizņemties, lai nerastos problēmas ar kredīta atmaksu.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *