Kā nomaksāt kredītu ar maziem ienākumiem

It sevišķi jauniem cilvēkiem mēdz gadīties tā, ka ir maza alga, bet kāds neapdomīgs – vai vienkārši pārāk lielās cerībās paņemts – aizdevums ir izpostījis pārsedzi visam jūsu budžetam. Šeit apskatīsim vienu variantu tam, kā var nomaksāt kredītu pāris soļos.

Kā nomaksāt kredītu ar maziem ienākumiem 5 soļos

Bankas kredīts

 1. Apsekojiet ienākumus un izdevumus
  Lai saprastu, kam tērējat vislielākās naudas summas un no kā varētu atteikties, vajag saprast, ko tērējat un cik pelnāt. Piemēram, varbūt jūs pelnāt €350 mēnesī pēc nodokļiem un maksājat €90 par kopmītnēm, €150 par ikdienas izdevumiem un €60 par izklaidēm un €50 neparedzētiem izdevumiem, un jums vajadzīgi €50 mēnesī, lai atmaksātu aizdevumu.
 2. Atrodiet vietas, kurās varat samazināt izdevumus
  Sekojot augstāk minētajam piemēram, var redzēt, ka lielākie izdevumi ir ikdienā (pārtika, transports, utt.), kam seko kopmītņu maksājumi, izklaide, kā arī nauda neparedzētiem izdevumiem (piemēram, vizītei pie ārsta). Iztrūkums, ko vajag novirzīt kredīta atmaksai, ir €50, un visvieglāk, protams, ir “apgriezt” izdevumus izklaidei. No otras puses, varbūt jums pilsētā, kurā studējat, ir kādi radi, pie kuriem varat padzīvot, kamēr atgriežat kredītu (tas samazinātu ikmēneša izdevumus par €90). Tāpat varat mēģināt samazināt izdevumus transportam, piemēram, braucot ar riteni, kad tas iespējams, vai arī staigājot ar kājām.
 3. Atrodiet vietas, kurās varat palielināt ienākumus
  Ja jums ir kādas iemaņas – protat kādu svešvalodu, esat nasks referātu rakstītājs, vai varbūt mākat labot lietas, jūs varat tās izmantot, lai palielinātu ienākumus. Tāpat varbūt kvalifikācija jums atļauj atrast labāku darbu. Varbūt jums ir draugi vai paziņas, kas varētu palīdzēt atrast darbu brīvdienās. Tā, piemēram, atrodot nepilnas slodzes darbu, sestdienās un svētdienās aplīmējot afišu stabus, jūs palielināt ienākumus par €80 mēnesī.
 4. Izplānojiet savu jauno budžetu
  Šajā gadījumā ir atrasts papildus darbs, tāpēc no šiem €80 mēnesī €50 var novirzīt kredīta atmaksai un vismaz materiālā plānā dzīvot nedaudz labāk ar papildus €30.
 5. Turieties pie tā, līdz esat atmaksājis kredītu
  Šajā gadījumā ir palielināti ienākumi līdz €400 mēnesī, tāpēc kredītu var atmaksāt, kamēr vien ir pieejams jaunais papildus darbs. Ja notiek kādas pārmaiņas jūsu ikmēneša budžetā, kas liedz jums atmaksāt kredītu, mēģiniet atkal no 1. punkta.

Citas opcijas, kā nomaksāt kredītu

Darbu var atrast, ja ir paziņas; pie radiem vai draugiem var padzīvot, ja tādi ir. Ne visiem ir pieejami šādi varianti, tāpēc ikmēneša izdevumus var samazināt, piemēram, paņemot lielāku aizdevumu un ar to apmaksājot kredītu – lielāku aizdevumu ar mazāku ikmēneša maksājumu – vai arī aizņemoties no citiem cilvēkiem un pakāpeniski atmaksājot viņiem. Ir neskaitāmi veidi, kā nodīrāt parādu kaķi, tāpēc galvu augšā un arī jums izdosies.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *