Kā nepārmaksāt par aizdevumu

Aizdevuma ņemšana gandrīz vienmēr saistās ar papildus izmaksām, jo aizdevēju pakalpojumi reti kad patiešām ir par brīvu, līdz ar to, pirms aizdevuma noformēšanas svarīgi būtu pārliecināties, ka izvēlētais aizdevuma piedāvājums patiešām ir izdevīgs un par kredītu nenāksies pārmaksāt.

Kā nepārmaksāt par aizdevumu procentiem?

Aizdot naudu

Pirms aizņemšanās noteikti vajadzētu saprast, cik liela naudas summa Jums patiesībā ir nepieciešama un kāds būtu optimālākais aizdevuma atmaksas termiņš. Izvēloties aizdevuma veidu, vadieties pēc iepriekš minētajiem radītājiem, nevis aizdevuma izlietošanas mērķa, jo var rasties situācija kurā, piemēram, kredītu esat paredzējis ņemt dzīvokļa remontam, taču Jums nepieciešamā naudas summa un atmaksas termiņš norāda uz to, ka izdevīgāk būtu noformēt patēriņa nevis hipotekāro kredītu.

Veiciet aizdevēju piedāvājumu salīdzināšanu. Pirms aizņemšanās noteikti salīdziniet dažādu kredītu devēju piedāvājumus, tādējādi atrodot Jums izdevīgāko un arī lētāko piedāvājumu, par kuru nenāktos pārmaksāt.

Kārtīgi apdomājiet vai spēsiet veikt maksājumus iepriekš izvēlētajā atmaksas termiņā, jo termiņa pagarināšana ir maksa pakalpojums, kas radīs papildus izdevumus un sadārdzinās kredīta izmaksas.

Izpētiet vai kāds no aizdevējiem tieši šobrīd nepiedāvā atlaides vai nerīko speciālas akcijas, kas tā piedāvājumu padarītu izdevīgāku. Ja nepieciešamais aizdevums nav liels un tā atmaksu spēsiet veikt 30 dienu laikā, noteikti izmantojiet kādu no bezprocentu aizdevumiem, kurus kampaņveidīgi piedāvā vairāki internetā atrodamie aizdevēji. Tas nozīmē tikai vienu – atmaksā paņemto!

Kā rīkoties, ja nevari atmaksāt ātro kredītu?

Ātro kredītu nozare šobrīd ir strauji augoša, galvenokārt tādēļ, ka aizdevumi tiek piešķirti ievērojami ērtākā un ātrākā veidā nekā, piemēram, patēriņa kredīti bankās. Šāda veida aizdevumus būtu vēlams izmantot tikai neparedzētu izdevumu segšanai, tomēr nereti dzīvē gadās situācijas, kad neatliekamu izdevumu apjoms Tevi nepatīkami pārsteidz un Tu tomēr nevari atmaksāt paņemto kredītu laikā. Kā šādās situācijās rīkoties?

Sazinies ar kredītdevēju

Ja esi saskāries ar grūtībām atmaksāt paņemto aizdevumu Tev pirmām kārtām vajadzētu sazināties ar attiecīgo kreditoru. Arī kredītdevējs ir ieinteresēts savu līdzekļu atgūšanā, tādēļ vari mēģināt runāt, piemēram, par ātro kredītu atmaksas grafiku vai atmaksas atlikšanu uz noteiktu laiku.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *