Kā ātro kredītu apvienošana var palīdzēt?

Ātrie kredīti internetā kā īstermiņa aizdevumi tiek izmantoti brīžos, kad ir nepieciešami papildus finanšu līdzekļi, tomēr nereti gadās situācijas, kad šāds kredīts netiek izmantots atbildīgi vai finanšu grūtības izrādās lielākas nekā paredzēts un tādēļ tiek pieņemts lēmums paņemt vairākus ātros kredītus vienlaicīgi. Šādās situācijās kredītņēmējs ir aizņēmies naudu no vairākiem kredītdevējiem, un gadījumā ja aizdevumi netiek atdoti laikā kredītdevēji piemēro kredīta pagarināšanas procentu likmes, kas var pārsniegt pat 30%. Šādu gadījumu risināšanai vairāki aizdevēji piedāvā tādu pakalpojumu kā ātro kredītu apvienošana. Kā tas strādā?

Vairāki kredīti apvienoti vienā

Apskati pirmo kredītus bez pārmaksas

Kredītu apvienošana nozīmē to, ka pie vairākiem kredītdevējiem paņemtie kredīti var tik pārkreditēti vienā patēriņa kredītā, kas nodrošina tādas priekšrocības kā:

  • Samazināta ikmēneša procentu likme–paņemtajiem aizdevumiem var būt dažādas procentu likmes, kuras mēneša ietvaros sasummējas kopā, tādēļ vairāku kredītu apvienošana sniedz iespēju ietaupīt uz kopējo maksājumu summu;
  • Jāveic tikai viens ikmēneša maksājums–tā vietā, lai maksātu visiem aizdevējiem, kredītu apvienošana dod iespēju veikt tikai vienu maksājumu, kas savukārt var arī palīdzēt labāk plānot savu budžetu;
  • Pakāpeniska parādu atmaksa – Latvijas Alternatīvo finanšu pakalpojumu asociācija ir izstrādājusi kārtību, kādā grūtībās nonākušie kredītņēmēji, kas aizdevumus paņēmuši no vairākiem nebanku kredītdevējiem, bet nespēj pildīt uzņemtās saistības, un asociācijas biedri var savā starpā vienoties par parādu pakāpenisku atmaksāšanu;
  • Uzlabota kredītvēsture – vairāku kredītu apvienošana un procentu maksājumu optimizēšana ļauj kredītņēmējam veiksmīgāk tikt galā ar savām parādsaistībām, kas savukārt var būtiski uzlabot kredītvēsturi;
  • Kredītus ir iespējams apvienot bez ķīlas – aizdevēji piedāvā apvienot pat līdz 10 kredītiem;
  • Atsevišķi kredītdevēji piedāvā iespēju paņemt kredītu brīvdienas un sākt maksāt tikai no trešā mēneša, kas dod laiku veikt nelielus uzkrājumus ātrākai aizdevuma atmaksai.

Kā apvienot kredītus?

Ātro kredītu GPL

Kredītu apvienošanas process ir līdzīgs to pieteikšanās procesam – kredītņēmējam ir:

  • Jāizvēlas piemērotākais un katrai situācijai atbilstošākais kredītdevējs;
  • Jāaizpilda pieteikums izvēlētā kredītdevēja mājaslapā vai klietnu apkalpošanas centros;
  • Pieteikumā jānorāda visu savu kredītsaistību apmēru.

Lai pieteiktos kredītu apvienošanai, kredītņēmējam ir jābūt vismaz 18 gadus vecam Latvijas Republikas pilsonim, turklāt aizdevējs var prasīt uzrādīt bankas konta pārskatu par pēdējiem 6 mēnešiem par kontu, kurā aizņēmējs saņem ienākumus.

Pēc pieteikuma iesniegšanas, kredītspeciālists aptuveni 15 līdz 20 minūšu laikā no pieteikuma saņemšanas brīža sagatavos iespējamo kredītu apvienošanas un procentu likmes piedāvājumu.

Aizņemies atbildīgi

Ātro kredītu apvienošana, samazinot ikmēneša procentu likmes un nepieciešamo maksājumu skaitu, var būt ļoti noderīgs veids, kā nodrošināt paņemto kredītu atmaksāšanu laikā, tomēr, lai nenonāktu situācijā, kad ir nepieciešams veikt šādu soli, pirms jebkura kredīta ņemšanas ir jāizvērtē aizdevuma nepieciešamība un savas iespējas to atmaksāt! 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *