Kā atmaksāt ātro aizdevumu

Naudas atmaksa aizdevējamĀtro aizdevumu var atmaksāt termiņa beigās vai pagarināt atmaksas termiņu. Pirmais variants ir labs risinājums, ja nav problēmas ar naudas atmaksu, bet otrais variants, ja rodas problēmas ar naudas atmaksu.

Atmaksā naudu izvēlētājā termiņā

Ja Tev nav problēmas ar naudas atmaksu, tad pārskaiti visu summu aizdevējam un esi brīvs no parādiem. Naudas atmaksu var veikt Swedbankā, SEB bankā, Citadele bankā, Nordea bankā, DNB bankā un citās bankās. Ja Tev ir interneta banka, tad pārskaitījumu var veikt izmantojot interneta banku. Naudas atmaksu var veikt arī Latvijas pasta nodaļās, Narvesen klientu apkalpošanas vietās, Plus Punkts klientu apkalpošanas vietās un citur. Aizdevuma atmaksas iespējas ir atkarīgas no aizdevēja. Tas nozīmē, ka ne visi aizdevēji piedāvā atmaksāt ātro aizdevumu Plus Punkts klientu apkalpošanas vietās un tamlīdzīgi.

Svarīgi!

Ja Tev ir interneta banka un vēlies atmaksāt aizdevumu ar interneta starpniecību, tad izvēlies savu banku, lai par veikto pārskaitījumu netiktu piemērota komisijas maksa. Komisija var tikt piemērota arī tad, ja vēlies naudu atmaksāt bankas filiālē – pārskaitot naudu uz atšķirīgām bankām. Aizņemies atbildīgi, izvērtējot savas iespējas aizdevumu atmaksāt!

Aizdevējiem parasti ir konti vairākās bankās, lai klients varētu izvēlēties tieši savu bankas kontu. Izvēloties savu banku:

  • Ātrais aizdevums nonāks Jūsu bankas kontā daudz ātrāk;
  • Par aizdevuma atmaksu netiks piemērota komisijas maksa;
  • Ātrais aizdevums tiks atmaksāts aizdevējam daudz ātrāk;

Ja Tev nav svarīgs ātrā aizdevuma saņemšanas ātrums un Tevi nebaida komisijas maksa par pārskaitījumiem uz citām bankām (parasti ~Eur 0.25), tad nepievērs tam uzmanību! Ja Tev ir svarīgs ātrā aizdevuma saņemšanas ātrums, tad izvēlies aizdevēju, kuram ir konts bankā, kurā arī Tev ir atvērts konts. Pārskaitījumi Tavas bankas ietvaros nodrošinās ātrā aizdevuma saņemšanu 10 līdz 20 minūšu laikā no pieteikuma izskatīšanas brīža. Aizņemies atbildīgi, izvērtējot savas iespējas aizdevumu atmaksāt!

Ātrā aizdevuma atmaksas termiņa pagarināšana

Ja nevari atdot naudu paredzētajā termiņā, tad izvēlies otru variantu! Pagarini atmaksas termiņu, lai neizbojātu kredīta vēsturi. Atmaksas termiņa pagarināšana ir par maksu. Atmaksas termiņa pagarināšanas maksa ir atkarīga no izvēlētās summas un atmaksas termiņa. Visbiežāk atmaksas termiņu var pagarināt pat vienu nedēļu, divām nedēļām vai vienu mēnesi. Tas dod iespēju aizņēmējam izvēlēties sev piemērotāko (atkārtoto) atmaksas termiņu un saglabāt nevainojamu kredīta vēsturi.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *